Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Mária Čírová sa vydala!♥♥♥

Po deväťročnom vzťahu si uplynulú sobotu povedali svoje áno úspešná speváčka Mária Čírová a jej partner – hudobný producent Marián Kachút! ♥

Dvojica sa rozhodla spečatiť svoju lásku v kruhu najbližšej rodiny. Na snímke, ktorú speváčka zverejnila na svojom FCB profile stojí vedľa svojho manžela Mariána Kachúta, ktorého nazvala svojím anjelom.

„S Maroškom sme boli zasnúbení celých deväť rokov,“ prezradila. „Svadba bola teda od začiatku v pláne, ale ako to býva, vždy ju v plánoch niečo posunulo, v našom prípade narodenie prvého či druhého dieťatka, pracovné povinnosti a podobne. Pred pár mesiacmi sme sa obaja zhodli, že deti už vyrástli, takže už si svadbu užijú spolu s nami. Veľmi sa tešíme a vnímame to ako ďalší dôležitý životný posun v našom vzťahu. Myslím si, že je krásne a naozaj výnimočné, ak si niekto dokáže povedať áno aj po deviatich rokoch spoločného života a s dvomi deťmi. Som rada, že tento okamih prišiel práve teraz,“ vysvetlila Mária.

Cesty úspešnej speváčky a uznávaného hudobného producenta sa skrížili pred rokmi vďaka spoločnej vášni k hudbe. Zoznámili sa v roku 2008 na autorskej súťaži Coca-Cola Pop Star. Obaja v nej zvíťazili, Marián sa stal v roku 2000 prvým víťazom súťaže so svojou kapelou Seven Days To Winter a Mária poslednou víťazkou v roku 2008. Bezprostredne po výhre Mária nahrala svoj debutový album Búrka. Hudobným producentom albumu sa stal Marián Kachút. Mesiac po odovzdaní albumu sa z Márie a Mariána stala oficiálne dvojica nielen v práci, ale aj v súkromí. V roku 2009 sa im narodil prvorodený syn Hugo (8), o tri roky neskôr dcéra Zoe (5).

Marián Kachút je v súčasnosti Máriiným manželom, hudobným producentom aj manažérom.

Zdroj: teraz.sk

Photo: Instagram/Mária Čírová

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.