Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

5 najväčších (milosrdných) klamstiev žien, ktoré nechcú (konkrétneho) muža :-)

Milí muži, koľkokrát sa vám stalo, že vás žena otvorene odmietla a zranila tak vaše ego? Takmer nikdy! Ženy sú tvory citlivé/prefíkané (preškrtni nehodiace sa :-)) a na „odpísanie“ chlapa používajú sofistikovanejšie metódy.

Michal Kopecký, autor webu akozbalit.sk, spísal 5 najväčších klamstiev, ktoré ženy natárajú mužom, aby sa ich zbavili, aby nezranili ich ego, aby sa necítili ako nuly, aby….aby :-). 1. Nemám čas Keď žena povie mužovi: „Nemám čas“, v skutočnosti myslí: „Mám čas, ale nechcem ho tráviť s tebou“. Na kávičku s kamarátkou sa čas nájde, všakže? Aj na hodinové sedenie nad Facebookom, všakže? Aj na Nákupné maniačky v telke, všakže? Čo z toho vyplýva? …že keby chcela, čas si nájde!

2. Už niečo mám Keď žena povie mužovi: „Už niečo mám“, v skutočnosti myslí: „Nič dôležité nemám, len sa mi nechce ísť s TEBOU“. A niečo má aj v pondelok, aj v utorok, aj v stredu…veď to poznáte.

3. Momentálne nikoho nechcem Ak žena povie: „Momentálne nikoho nechcem“, v skutočnosti tým myslí: „Jasné, že chcem, ale čakám, kým nepríde niekto lepší, ako si ty“. Koľkokrát ste, milí páni, počuli túto vetu? S dodatkom, že si práve prešla ťažkým rozchodom, chce mať čas pre seba, nič neriešiť atď, atď. Až tu zrazu zmenený status na Facebooku, že je zadaná. A keď sa opýtate, čo sa stalo, tak vykokce niečo ako: „Vieš, prišlo to tak nečakane“. To určite!

4. Buďme len kamaráti Ak žena povie: „Buďme len kamaráti“, v skutočnosti tým myslí: „Využila som ťa a už mám niekoho lepšieho“ alebo aj: „Absolútne ma nepriťahuješ, nikdy z toho nebude nič viac“. Nuž, nepoteší ani jedno ani druhé.

5. Si pre mňa moc dobrý, nezaslúžim si ťa
V preklade: “ Mohol by si mať v sebe aspoň trochu zlého chlapca, nudíš ma“. V podstate pri tomto ženy ani neklamú. Hľadajú v živote trochu „vzrúša“…ale zase, možno si potom budú viac vážiť dobrých chlapov…

Aké výhovorky používate vy, keď chcete niekoho jemne „odpálkovať“?

Zdroj: akozbalit.sk

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.