Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Nová komédia od Zdeňka Trošky už v lete 2016!

Českí režisér sa nechal inšpirovať amatérskym autorom.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Populárny český režisér Zdeněk Troška, ktorého záverečná časť komediálnej trilógie Babovřesky prichádza v týchto dňoch do slovenských a českých kín, sa už naplno venuje prípravám ďalšej humornej letnej snímky!

„Ak všetko dobre dopadne, mohla by mať premiéru takto o rok,“ uviedol 61-ročný rodák zo Strakoníc. „Je to ešte čerstvé, začali sme pôvodne pracovať na rozprávke, pretože vyšli dve rozprávky po sebe – Nejkrásnější hádanka a Čertova nevěsta a potom boli tri filmy Babovřesky, tak som si hovoril, že už by sme mali zas urobiť nejakú rozprávku,“ prezradil obľúbený režisér.

„Zrazu som však dostal námet. Asi pred dvoma týždňami mi jeden pán amatér poslal svoj výtvor a mňa to tak zaujalo a potešilo, že sme sa s ním okamžite stretli a rozhodli sme sa, aj pani producentka aj všetci ostatní, že je to také pekné a milé, že to natočíme. Odložíme rozprávočku na neskôr a natočíme komédiu,“ poznamenal Troška s nadšením.

„Je to príbeh zo súčasnosti o jednej rodine, ktorá žije v malom mestečku, sú takí trochu zvláštni, nebudem ešte prezrádzať, čo a ako, ale je to veselé, opäť trochu prehnané, bude to taká oddychová bláznivá komédia!“

Zdroj: SITA

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.