Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Skladba pre pánov o ich skvelých polovičkách, ktoré ich držia nad hladinou! ;-)

Vypočujte si letnú novinku Nad hladinou.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Hudobníčka Janais je známa tým, že svoje skladby nielen interpretuje, ale sa pod ne podpisuje aj ako autorka. Inak to nie je ani v prípade jej aktuálnej skladby Nad hladinou. Ako prvá sa tentokrát zrodila melódia, text k nej pribudol až neskôr.

„Nápev k piesni Nad hladinou vznikol asi rok dozadu a následne som sa k nej snažila napísať vhodný text – jednoduchý, ale s vtipnou myšlienkou,“ prezradila speváčka.

Aké je vlastne posolstvo skladby Nad hladinou? „Veľmi jednoduché, priamočiare, trošku vtipné, proste zo života… Že každá žena chce byť pre svojho partnera tá jediná a pánom aspoň pripomenieme, že sú nad hladinou častokrát najmä vďaka svojím skvelým polovičkám.“

Pozitívne posolstvo sa snažila Janais pretaviť aj do dynamického videoklipu. Na režisérsku stoličku posadila „video-kreatívca“ Jakuba Šteineckera. „Klipom sme sa snažili vystihnúť text piesne, takže žiadne inotaje. Niekedy si proste stačí uvedomiť, čo všetko v partnerovi máme a že aj napriek občasným neporozumeniam má zmysel ťahať to spolu ďalej,“ vysvetlila Janais. Vo videoklipe si zahralo niekoľko nehercov, ktorí pred kamerou stvárnili zamilované dvojice. Niektorí z nich mali úlohu o to jednoduchšiu, že sú pármi aj v reálnom živote: „Dva páry boli skutočné a ďalšie dva páry boli len kamaráti, ktorí boli ochotní zahrať si v klipe partnerov,“ pripomenula si veľmi príjemné a veselé nakrúcanie.

Zdroj: PR SPRÁVA

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.