Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Títo dvaja spolu? ;-)

Richard Müller a Adela Banášová chystajú spoločné turné. Dali mu názov Ona a On Tour.

Fanúšikovia týchto dvoch osobností si tak užijú nielen príjemnú hudbu, ale aj vtipné dialógy. Adela bude totiž Richarda, ktorý je jej obdivovateľom, spovedať. Spevák sľubuje, že bude divákom bližšie ako kedykoľvek doteraz. Jeho priaznivci sa tak môžu tešiť nielen nové informácie z jeho pracovného aj súkromného života, ale najmä na bezprostredné komentáre a vtipné dialógy. Dominantná však ostane hudba.

„Každý rok sa snažím pre fanúšikov vymyslieť niečo nové, niečo netradičné. Pridať do repertoáru nové piesne, prípadne iné aranžmány. Neviem, či všetci vedia, ale aj Adela je mojou múzou. Je nevyspytateľná, a to myslím v tom najlepšom zmysle slova a teším sa, čo na mňa vybalí. Budeme sa rozprávať o všetkom možnom. O živote, hudbe, zážitkoch. Cieľom tohto turné je, aby ľudia odchádzali z koncertu nielen hudobne, ale aj o poznanie bohatší,“ uviedol pre médiá Richard Müller.

„Je to pre mňa nová výzva, na ktorú sa teším, pretože mám Richarda ako osobu aj ako hudobníka veľmi rada. Keby to bol človek, ktorého hudbu nepočúvam, asi by som to nezobrala. Zároveň neviem, čo mám od toho čakať, pretože v našom spoločnom záujme je, aby každý večer bol unikátny a aby sa rozhovory neopakovali. Chceme, aby v každom meste vyšlo niečo originálne, exkluzívne. A musíme nájsť tú správnu mieru, aby to bol stále viac koncert ako nejaké „kvákanie“. Takže pracujeme na tom, aby sme našli ten najlepší kľúč,“ doplnila Adela Banášová.

„Koncert bude zložený z dvoch častí. Zaznejú nové pesničky z albumu 55, ktorým dáme úžasný dizajn, ale aj najväčšie hity, ktoré opäť dostanú nový šat. Spoločný spev s Adelou zatiaľ principiálne nie je v pláne, ale ja viem, že Adela výborne spieva, tak uvidíme,“ upresnil Richard.

Richard Müller a Adela Banášová navštívia spolu až desať slovenských miest. Začínajú 2. októbra v Prešove, ďalšími mestami budú Košice (3.10.), Humenné (4.10.), Lučenec (9.10.), Banská Bystrica (10.10.), Nitra (11.10.), Bratislava (17.10.), Trenčín (19.10.), Trnava (24.10.) a Žilina (25.10.).

Zdroj: teraz.sk

Photo: zoznam.sk

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.