Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Táňa a Lukáš z Budíčka si po troch rokoch povedali: Stačilo!

Sú to už 3 roky, čo sa z éteru Rádia Jemné prvýkrát ozval Lukáš Pinček (30). Symbolicky prvého apríla sa pridal k už ostrieľanej moderátorke Táne Šúrovej (28).

Od prvého spoločného vstupu bolo jasné, že si zdravo bláznivá dvojka sadla, ako v práci, tak aj v súkromí. Pozorný poslucháč by vedel rozprávať o nejednom presmiatom vstupe, v ktorom Táňa a Lukáš podčiarkli filozofiu svojej relácie: „S nami sa deň začína naozaj príjemne!“

Spolu absolvovali aj náročný 28-hodinový moderátorský maratón bez prestávky, vďaka ktorému získali zápis do Slovenskej knihy rekordov. Rok po roku oslavovali úspešnú spoluprácu, no dnes, v deň tretieho výročia, si povedali: „Dosť!“ Žiadne oslavy sa nekonajú, pretože cez víkend sa Budíček s Táňou a Lukášom nevysiela.

V odpovedi na otázku, či si Táňa a Lukáš urobia súkromnú párty, sa obaja zhodli: „Stretávame sa každé ráno, niekedy aj cez víkend, keď moderujeme spoločne súkromnú akciu a myslím si, že to bohato stačí,“ reagoval Lukáš s úsmevom. Podobný názor má aj Táňa: „Spolupracuje sa nám aj po troch rokoch veľmi dobre, ale so stretávaním sa mimo práce to netreba preháňať.“

Zohratá moderátorská dvojka sa obáva, aby medzi nimi náhodou nezaúradovala ponorková choroba. Pošepkáva sa tiež, že to v štúdiu občas poriadne škrípe, ale v éteri poslucháč nemá šancu postrehnúť ich príležitostné nedorozumenia.

⇒ Prvý spoločný vstup! 🙂 Prešli už 3 roky!

⇒ Keď sa moderátorom pošmykne jazyk:

Zdroj, Photo: Archív Rádio Jemné

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.