Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Príbeh jedného bezdomovca: Keď uvidíte, čo s ním urobili v kaderníckom salóne, nebudete veriť vlastným očiam!

25 rokov žije na ulici. Dnes má šancu na zmeniť svoj smutný život.

https://www.youtube.com/watch?v=vmREOr2jtno

Sú medzi nami takí, ktorí nemajú domov, prácu ani rodinu. Vlastnou vinou alebo kvôli nepriazni osudu. Nech je to akokoľvek, pohľad na bezdomovca vždy zamrzí, empatického človeka aj zabolí.

Španiel Jose Antonio pozná život na ulici dokonale. "Býva" na nej už dlhých 25 rokov. O domov prišiel kvôli depresiám. Napriek tomu, že sa vždy správal slušne, pracoval na parkovisku, aby mal aspoň nejaké peniaze a nikdy sa nepozeral na dno pohárika, jeho zanedbaný vzhľad pôsobil na okolie odpudivo.

Aj v jeho živote však našťastie nastal pozitívny zlom. V jeden deň si ho vyhliadol miestny kadernícky salón (Mallorka, Palma). Pod rukami odborníkov sa Jose zmenil na nepoznanie a vďaka fantastickej premene sa ani silný a životom skúšaný muž neubránil dojatiu. Jeho prvé slová pri pohľade do zrkadla zneli: "Bože, som to naozaj ja?"

Jose Antonio po úžasnej premene

Zvedavým novinárom Jose povedal, že táto zmena sa netýka len jeho vzhľadu, ale vďaka nej sa mu zrejme zmení celý jeho doterajší život. Verí totiž tomu, že nová vizáž a záujem médií prispejú k tomu, aby si našiel novú prácu a začal úplne odznova!

Zdroj: prezenu.sk; YouTube

Photo: prezenu.sk

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.