Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Adam Ďurica natočil videoklip na miestach, kde žijú skutoční bezdomovci!

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Adam Ďurica má nový videoklip ku skladbe Navzájom.

Video sa opäť nakrúcalo v Čechách, pod taktovkou režiséra Ondreja Urbanca.

„S Adamom sa mi robí výborne. Necháva mi voľné ruky v tvorbe a to si ja veľmi cením,“ prezradil na adresu Adama režisér Urbanec. Do videoklipu, ktorého príbeh je o dvoch bezdomovcoch, ktorí sa tešia z maličkostí a žijú jeden pre druhého, obsadil českých hercov Karla Zimu (Lidice, Temný kraj, Pustina) a šarmantnú Hanku Sršňovú (Ako sa krotia krokodíly, Nemocnice na kraji města).

„Karel a Hanka sú naozaj skvelí herci, ktorí majú dlhoročné skúsenosti s filmom aj so seriálmi. V klipe Navzájom to aj ukázali. Tento herecký vklad je pre klip veľmi dôležitý. Oni tomu dodali tú pravú emóciu. Okrem toho sú aj skvelí ľudia plní humoru. Celé nakrúcanie nás bavili svojimi historkami. Karel má asi nekonečnú zásobu vtipov, ktoré vie neskutočne dobre podať. Celé natáčanie sme si proste užili a skvele sme sa bavili,“ teší sa zo spolupráce s Karlom a Hankou Adam.

„Celý námet klipu, teda to, že to bude klip o dvoch bezdomovcoch, bol môj nápad. Celý čas som vedel, čo nás čaká, ale keď som prišiel na pľac, do reálneho bezdomoveckého príbytku, veľmi ma to dostalo. Až tam som si uvedomil, ako títo ľudia žijú, že to nemajú vôbec ľahké a že nie je sranda v takýchto podmienkach prežiť, hlavne keď zima bola naozaj krutá,“ zamyslel sa Adam nad životom ľudí bez domova.

Nová skladba, ako aj ostatné piesne z albumu Spolu, zaznejú už o pár týždňov na koncertnom turné s názvom Spolu Tour. Adam odohrá 12 koncertov – od Prahy cez Bratislavu až po Košice.

Zdroj: teraz.sk; Youtube

Photo: Adam Ďurica/Official FCB

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.