Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Miro Žbirka sa zotavuje v Tatrách a všetkých vás pozdravuje!

Úspešný, ale pracovne veľmi náročný rok 2016 si pre hudobníka Mira Žbirku na konci decembra pripravil nemilé prekvapenie. Potrápil ho zápal pľúc, kvôli ktorému ho hospitalizovali v nemocnici. Z najhoršieho je však vonku a momentálne absolvuje rekonvalescenciu, ktorej časť trávi na čerstvom vzduchu v Tatrách.

Spevák však intenzívne myslí aj na svojich fanúšikov: „Chcem poďakovať za silnú podporu všetkým, ktorí na mňa počas choroby mysleli, posielali energiu a priali mi skoré uzdravenie. Veľmi mi to pomáhalo. Pracujem na tom. Zároveň na radu lekárov poctivo odpočívam a mám dosť času rozmýšľať o tom, ako by som to mohol fanúšikom vrátiť a čo všetko by som v roku 2017 mohol urobiť. A ako sa poznám, bude toho asi zase dosť,“ odkázal im.

Prvým zverejneným plánom Mira Žbirku na rok 2017 je Vianočné Symphonic Tour 2017, ktoré prebehne v troch českých mestách a v Bratislave v prvej polovici decembra. „Po čase sa rád vrátim ku koncertom so symfoňákom. Už mi to tak trochu chýbalo. A premýšľam aj o hosťoch, ktorých by ste možno nečakali,“ poodhalil Žbirka. Turné sa začne 9. decembra v Brne, ďalšími zastávkami budú Plzeň (11.12.), Bratislava (13.12.) a Pardubice (15.12.).

Zdroj: teraz.sk

Photo: TASR

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.