Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Spevák Ed Sheeran si dal ročnú pauzu od sociálnych sietí. Dnes hlási návrat!

Pracovné voľno, zdá sa, sa populárnemu hudobníkovi skončilo.

Anglický spevák Ed Sheeran (25) sa po roku vrátil na sociálne siete. V novoročnom videu navnadil svojich fanúšikov a naznačil im, že sa už čoskoro dočkajú nových skladieb!

V polovici decembra 2015 si jeden z najpopulárnejších spevákov vzal voľno. Rozhodol sa opustiť na určitý čas sociálnu sieť a internet, aby v skutočnom živote dohnal to, čo v predchádzajúcich rokoch zameškal. Cestoval, trávil čas s rodinou a priateľmi. Mlčanie prelomil presne po roku, keď nechal všetky svoje profily na sociálnych sieťach zmodrať. Vyvolal tým pochopiteľne vlnu špekulácií, pretože oba jeho predchádzajúce albumy boli charakteristické práve farbou – prvý bol oranžový a druhý zelený. Bude tretí album modrý?

V novoročnom odkaze bol Ed Sheeran o čosi konkrétnejší: Novú muziku čakajte už v piatok (6.1)!

Anglický spevák Ed Sheeran (*17.2.1991) si prvý veľký úspech získal už s debutovým albumom + (plus), ktorý vyšiel v septembri 2011 a dostal sa v anglickom rebríčku až na prvé miesto, v Spojených štátoch bol piaty a jeho predaj prekročil tri milióny nosičov. V júni 2014 vydal druhý album x, ktorý bol prvý doma aj v Spojených štátoch a jeho predaj dosiahol osem miliónov nosičov.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj: teraz.sk; YouTube

Photo: pixabay.com

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.