Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Horoskop lásky na rok 2017

Ako na tom budeme v nasledujúcom roku s partnerskými vzťahmi a erotikou? Astrologička a spisovateľka Martina Blažena Boháčová prezradí, čo môžu očakávať jednotlivé znamenia a zdôrazňuje, že k veľkým vzťahovým zmenám dôjde v októbri.

Baran (20.3. – 20.4.)

Barani budú po celý nový rok riešiť najmä vzťahy. Osamelí Barani môžu nájsť kvalitný vzťah a Barani, ktorí sú vo vzťahoch, si môžu vytvoriť také podmienky, aby im vyhovovali. Nefungujúce vzťahy sa ukončia. Dobrá správa pre Baranov: V roku 2017 si môžu užiť veľa erotických zážitkov, a to hlavne v druhej polovici roka.

Býk (20.4.- 21.5.)

Do života mnohých Býkov vstúpili už v roku 2016 noví sexuálni partneri. Užívať si môžu Býci po celý rok 2017. Niektorí Býci spoznajú na vlastnej koži, aké je to prežiť neveru. Aj keď sa ich nebude týkať osobne, určite to budú riešiť u niekoho z okolia. Ak budú neverní Býci, vráti sa im to. V druhej polovici roka čaká osamelých Býkov nový vzťah.

Blíženci, ktorí sú sami, dostanú možnosť a nájdu si nového partnera. U zadaných prejdú vzťahy skúškou. Blíženci, musíte sa narovnať, vztýčiť hlavu a odísť zo všetkých vzťahov, ktoré vás obmedzujú vo vašom živote. Bezdetní budú plodní, takže môžete očakávať prírastok.

Rak (21.6. -22.7.)

Dôležitá téma, na ktorú sa Raci v roku 2017 majú zamerať, je téma rodina. Keď bude šťastie doma, bude šťastie aj v iných oblastiach. Ak sú v ženskom prostredí nejaké problémy, rok 2017 prinesie možnosti, ako všetko napraviť. Nezadaní nájdu novú lásku, najväčšie šance sa naskytnú v druhej polovici roka.

Lev (22.7.- 23.8.)

Levy budú musieť zvládnuť hlavne tému vzťahov. Niektorí Levi sa už v roku 2016 rozišli so svojimi partnermi a ukončili nefunkčné vzťahy. Rok 2017 môže priniesť osamelým Levom nový vzťah alebo vyčistenie toho pôvodného. Budete tiež riešiť vzťahy s deťmi, a to nielen svojimi, ale deti všeobecne.

V roku 2017 musia Panny pokračovať v tom, aby napravili vzťahy v rodine. Aby dobre vychádzali so ženami svojho rodu. Je možné, že nejaká žena spôsobí problém. Matka? Svokra? Dcéra? Teta či sestra? Práve nový rok preverí, ako sú Panny schopné vychádzať so svojimi súrodencami, susedmi atď.

​Váhy (23.9. -23.10.)

Rok 2017 bude pre Váhy rokom pohybu, presunov a ciest. Váhy sa narodili s karmickou úlohou zvládať vzťahy v rodine. Niektoré sa teda môžu dostať do konfliktov s rodinnými príslušníkmi. Vesmír vám bude priať, najmä od 1.10. do 10.10. Toto obdobie prichádza raz za 12 rokov, tak toho musíte využiť.

Škorpión (23. 10. – 22.11.)

V roku 2017 budú mať Škorpióni jednu veľkú úlohu. Budú hodnotiť svojich partnerov podľa toho, čo vlastnia. Uvedomia si, že peniaze a láska spolu súvisia. Keď sú peniaze, láska sa drží, a naopak. Škorpióni, nedržte nikdy partnera v hrsti vďaka majetku. Rok 2017 tiež vytiahne na povrch nevyriešené problémy z minulosti.

Strelci sa budú v novom roku sťahovať, meniť miesta a meniť prácu. K ich prospechu. Osobný život Strelcov sa zharmonizuje. Platí to len pre tých jedincov, ktorí si ujasnia, čo chcú a koho chcú. Strelci budú mať rok 2017 nabitý ľuďmi, ktorí im môžu pomôcť dostať sa tam, kam chcú. V druhej polovici roka ich môže sklamať niekto, komu verili, v tomto období tiež môže dôjsť k odhaleniu nejakého tajomstva. ​

Kozorožec (21.12. – 31.12.)

Kozorožci si budú musieť vyčistiť svoj život, a to aj v osobnej sfére. Nebude to pre nich ľahké, nemajú radi zmeny a túžia po stabilite. Ak niečo skrývate, praskne to. Pozor na spln v júli, kedy budete musieť urobiť osudové rozhodnutie a niečo zásadné sa zmení vo vašich vzťahoch. Myslite na to, že aby mohli prúdiť do vášho života nové situácie, musia sa najskôr ukončiť tie staré.

Niektorí Vodnári zmenili od roku 2015 takmer všetko, a to od základov, dokonca aj partnerské vzťahy. A tí Vodnári, ktorí svoje vzťahy udržali, museli na tom veľa pracovať. Po celý rok 2017 budú tieto zmeny aj naďalej pokračovať a Vodnári ich budú musieť dokončovať. Budú si musieť tiež urobiť predstavu o správnom partnerovi. Ten by mal fungovať presne v tej oblasti, ktorá vás zaujíma.

Ryby (20. 2. – 20. 3.)

V roku 2017 bude pokračovať pre Ryby veľmi silné obdobie. Budú si tiež musieť spracovať komplex nízkeho sebavedomia. Tie Ryby, ktoré majú partnerský vzťah, budú musieť premýšľať, ako si ho udržať, pretože zmeny ich osobnosti budú veľmi razantné. U niektorých Rýb sa budú riešiť partneri z minulosti.

Zdroj: prezenu.sk

Photo: shutterstock.com

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.