Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Vyzujte si ponožky a dozviete sa, akí ste!

Povahu človeka vraj predurčujú aj jeho chodidlá.

Môže sa to zdať ako výmysel, ale povahové črty človeka sa dajú odčítať aj z jeho chodidiel. Dôležitá je pritom dĺžka prstov a ich tvar, na základe ktorých existujú 4 základné typy – rímske, roľnícke, grécke a egyptské chodidlo!

Rímske chodidlo je typické pre spoločenských ľudí so zmyslom pre humor. Majú ho tí, ktorí sú vnímaní ako obľúbení kolegovia a výborní partneri vo vzťahu. Tento typ chodila patrí medzi najčastejšie.

Roľnícke, teda štvorcové chodidlo, patrí medzi ojedinelé. Jeho „majitelia“ nezvyknú robiť unáhlené rozhodnutia, premýšľajú predtým, ako konajú a vedia výborne poradiť.

Grécke chodidlo sa vyznačuje tým, že palec nie je najdlhším prstom na nohe, ale prevyšuje ho druhý v poradí. Majú ho najmä umelci a tí, ktorí pristupujú k životu s pozitívnym pohľadom naň.

Egyptské chodidlo možno rozoznať tak, že sú ostatné prsty oproti palcu výrazne kratšie. Vlastnia ho impulzívne a náladové povahy. Na druhej strane, títo ľudia sú veľmi diskrétni, vedia taktne mlčať a možno sa na nich spoľahnúť.

Zdroj: prezenu.sk

Photo: pixabay.com; prezenu.sk

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.