Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Vianočný stôl – budete sledovať tohtoročné trendy alebo stavíte na osvedčenú klasiku?

Tento rok je v kurze vintage štýl a retro.

Aký je módny diktát v rámci vianočného stolovania na rok 2016? Za najtrendovejší sa bude považovať tzv. vintage štýl a to v kombinácii s prírodnými materiálmi. V kurze je tiež retro dizajn, dekorácie v zemitých tónoch s nádychom patiny, ale aj netradičné predmety ako staré hračky alebo drobné úžitkové predmety z minulosti.

Farby tohtoročnej vianočnej sezóny potešia všetkých, ktorí nemajú radi krikľavé tóny ako žiarivo modrú, ohnivo oranžovú alebo sýto ružovú. Farby Vianoc 2016 sa nesú v neutrálnych odtieňoch – prírodnej hnedej, jemnej staroružovej, slávnostnej bordovej či luxusnej tmavomodrej.

Z prírodného štýlu sa tento rok tešia obľube najmä drevené dekorácie v podobe stojanov na servítky či netradičných menoviek, ktoré sa dajú využiť ako príťažlivý doplnok na slávnostnom stole. Nič nepokazíte ani šiškami či prestieraním pod taniere z vrecoviny.

Rovnako pokračuje trend s motívom zvieratiek. Soby, jelene, medvede, líšky, ale aj sovy na hodvábnych obrúskoch a servítkach dodajú vianočnému stolu tú správnu rozprávkovú atmosféru.

Výber vianočných dekorácií je skutočne široký. Je len na vás, či chcete mať doma moderné Vianoce alebo sa budete držať overenej klasiky. Vianočná výzdoba má byť potešením pre oko a preto si zvoľte takú, ktorá sa v prvom rade páči vám! 😉

Zdroj: teraz.sk

Photo: pixabay.com

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.