Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Rozvádzajúci sa miláčik žien Brad Pitt pôjde do manželskej poradne!

So svojimi deťmi sa môže najbližšie tri týždne stretávať pod dohľadom terapeuta.

Rozvádzajúci sa prominentní manželia, Angelina Jolie a Brad Pitt, sa dohodli na dočasnej starostlivosti o svojich 6 detí. Na základe tejto dohody bude mať Pitt možnosť deti navštevovať.

Prvé Pittovo stretnutie s deťmi má monitorovať terapeut, ale nemusí to tak byť aj na ďalších schôdzkach. Obaja herci súhlasili aj s individuálnymi návštevami v manželskej poradni.

Angelina Jolie podala žiadosť o rozvod pred dvoma týždňami. Jej advokát vysvetlil, že svoje rozhodnutie urobila kvôli "zdraviu rodiny". Agentúra AP uviedla, že americký Federálny úrad pre vyšetrovanie teraz zhromažďuje dôkazy o Pittovom správaní sa počas letu zo 14. septembra, ktorý absolvoval súkromným lietadlom s celou rodinou.

Hoci filmové hviezdy boli spolu 12 rokov, zosobášili sa až v auguste 2014. Mali malú súkromnú svadbu na zámku Miraval v obci Correns vo francúzskom regióne Provensalsko. Ich deti na obrade niesli prstene a rozhadzovali lupene kvetov. Sobáš obaja oznámili verejnosti až o niekoľko dní neskôr.

Majú spolu šesť deti: 15-ročného Maddoxa, 12-ročného Paxa, 11-ročnú Zaharu, desaťročnú Shiloh a 8-ročné dvojčatá Knoxa a Vivienne.

Pre Pitta sa tak končí už druhé manželstvo, predtým bol ženatý s herečkou Jennifer Anistonovou známou z televízneho seriálu Priatelia. Jolie Pitt bola v minulosti vydatá za amerického herca Billyho Boba Thorntona a za anglického herca Jonnyho Leeho Millera.

Zdroj: teraz.sk

Photo: TASR

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.