Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Kapela IMT Smile má 4 nové skladby a 4 nové videoklipy!

Jednu z hlavných úloh si zahral aj sympaťák Alexander Bárta.

Kapela IMT Smile už čoskoro oslávi 20. narodeniny a oslava to bude veľkolepá. Okrem jedinečných decembrových koncertov hiSTORY, vydá skupina rovnomenný výberový album, ktorého súčasťou budú aj 4 nové skladby. Bratia Táslerovci nenechali nič na náhodu a ku všetkým novým pesničkám natočili aj videoklipy, ktoré spoločne tvoria jeden krátky film – Príbeh príbehov.

Príbeh príbehov ma skutočne veľmi zaujímavý príbeh. Pozostáva zo štyroch piesní: Anna, Vždy, keď mi chýbaš, Príbeh príbehov a Žena. Hudbu ku všetkým skladbám zložil Ivan Tásler, o texty sa postaral Vlado Krausz.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

„Ku všetkým novým skladbám mám veľmi silný vzťah. Dal som do nich kus seba. Už pri ich nahrávaní som cítil, že spolu súvisia, vytvárajú jeden celok. Preto som mal aj jasnú predstavu o tom, ako by mali vyzerať videoklipy, že to musí byť taký minifilm. Počuješ melódiu, spievaš text a vidíš jasný obraz a som rád, že túto moju vizualizáciu sa mi za pomoci režiséra a jeho tímu podarilo naplniť,“ teší sa Ivan Tásler.

Všetky videoklipy Príbehu príbehov sa nakrúcali na Záhorí. V krásnom prostredí neďaleko obce Radošovce a na chate s poetickým názvom Na samote na kopci u lesa. Hlavné úlohy stvárnili herec Alexander Bárta a herečka Patrícia Popierová. „Alexander je Pán Herec, ktorý nezaváhal ani pri najťažších situáciách a dokonale vystihol moju a Ivanovu predstavu o hlavnej mužskej postave. Paťka je naozaj talentovaná herečka a verím, že aj tento projekt ju posunie vyššie do hereckého sveta. Bol som vďačný za sebadisciplínu, trpezlivosť a spontánnosť oboch hercov,“ neskrýva radosť Laco Rychtarik.

V záverečnej piesni Žena, okrem celej kapely IMT Smile, účinkuje aj kopec známych ľudí, priateľov kapely, ktorých si pozvali na natáčanie, a ktorým zahrali aj nečakaný súkromný koncert. Ten sa neskôr zmenil na priateľskú jam session a tak sa za mikrofónom vystriedali aj Adam Ďurica, Yxo, Lina Mayer, Martin Harich, Jerguš Oravec či Dodo Kuriľák.

EP Príbeh príbehov bude súčasťou výberového albumu s názvom hiSTORY, ktorý vyjde tento rok na prelome septembra a októbra.

Zdroj: PR článok; YouTube

Photo: imtsmile.com

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.