Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Pink napísala emotívnu skladbu pre Céline Dion!

Pesničku venuje 48-ročná hudobníčka svojmu zosnulému manželovi.

Kanadská speváčka Céline Dion (48) pracuje v týchto dňoch na novom anglickom albume. V rámci rozprávania o svojich hudobných plánoch tiež prezradila, že text jednej zo skladieb pochádza „z pera“ jej americkej kolegyne Pink.

V ostatnom čase osudom ťažko skúšaná rodáčka z quebeckého Charlemagne svojim fanúšikom odkázala, že jej najnovšia skladba dostane názov „Recovering“ a majú sa na ňu pripraviť.

"Pink je fenomenálna. Zbožňujem ju pre jej talent, silu, sústredenosť, pre to, aký je človek," vyjadrila sa na margo 36-ročnej hudobníčky. Dodala, že rozhodnutie Pink, napísať skladbu na počesť jej nedávno zosnulého manžela Reného Angélila, jej pomáha ísť ďalej.

Céline Marie Claudette Dion sa na hudobnej scéne pohybuje od roku 1980 a doposiaľ vydala 25 štúdiových albumov, 17 kompilácií a 7 živých nahrávok, pričom spieva v angličtine aj vo francúzštine. Na konte má desiatky hitov, medzi nimi napríklad skladbu My Heart Will Go On, The Power Of Love, Because You Loved Me, All By Myself, Alive či A New Day Has Come. Získala viac ako 300 hudobných cien, vrátane 5-tich Grammy. Tento rok jej dokonca udelili Billboard Icon Award za celoživotné dielo, ktorú si v emotívnej chvíli prevzala z rúk syna René-Charlesa.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj: hudba.sk; YouTube

Photo: celinedion.sk

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.