Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Zlomili vám srdce a stále to bolí? Vyskúšajte toto!

Po rozchode môžu pomôcť aj…

Máte pocit, že vám pukne od žiaľu – zlomené srdce. Na otázku „Prečo?“ ste nedostali uspokojujúcu odpoveď, ale prešlo dostatočne veľa času, aby ste sa so vzniknutou situáciou ako tak vyrovnali? Ak to ešte stále bolí a vy sa trápite, netýrajte sa. Vyskúšajte liečivé kamene. Veď, horšie to už nebude! 😉

Ruženín je vnímaný ako kameň lásky a nehy, zrejme aj vďaka svojmu ružovému sfarbeniu. Mal by upevniť vzťahy a vrátiť im harmóniu. Poslúži však aj po rozchode, pretože vie myseľ zbaviť negatívnych myšlienok, utlmiť nepríjemné emócie, nehovoriac o tom, že pomáha láskou sklamanému zmieriť sa so situáciou. Od lásky je len krok k nenávisti, ale nenávidieť niekoho, kto nám ublížil, nie je oslobodzujúce. Ruženín týmto pocitom zabráni, podporí stratené sebavedomie a chuť po novej láske. A spomínaný cit vraj do živote vie aj pritiahnuť!

Počuli ste už kameni lapis lazuli? Kto ho nosí, ten by mal byť odolný voči zlej energii, útokov a hnevu od bývalého partnera. Inak povedané, lapis lazuli pomáha obrniť sa, vytvoriť si akýsi ochranný štít, ale zároveň zvládnuť rozchod a opäť získať chuť do života.

Aj hematit sa radí medzi kamene s liečivými účinkami! Čierny kamienok vie pomôcť v tom, aby si utrápeného človeka nevšímali tí, ktorí by mu mohli ublížiť ešte viac. A naopak, pustí človeku do života tých, ktorí mu budú užitoční. Taktiež zvýši sebavedomie a v očiach ostatných urobí sklamaného človeka charizmatickým.

A napokon aj gagát vie byť užitočný. Tento kameň výborne pohlcuje negatívnu energiu z nepríjemného rozchodu a ešte väčšiu silu má, ak je nosený na krku. Keď sa smutné a bolestivé obdobie skončí, odporúča sa gagát zničiť alebo sa ho jednoducho zbaviť.

Zdroj: kamzakrasou.sk

Photo: pixabay.com

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.