Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Johnny Depp má problémy. Do svojej manželky hodil mobilný telefón!

Konflikt sa skončil súdnym zákazom.

Johnny Depp s manželkou Amber Heardovou

Americký sudca nariadil charizmatickému hercovi Johnnymu Deppovi, aby sa ku svojej manželke nepribližoval na vzdialenosť menšiu než 100 yardov, teda 91,44 metra.

Reagoval na tvrdenie Deppovej manželky, ktorá herca obvinila z toho, že do nej počas hádky hodil mobilný telefón, informovala agentúra AP.

Len na konci minulého týždňa bola pritom zverejnená správa, že Deppova manželka, herečka Amber Heardová, podala žiadosť o rozvod. Dôvod? Neprekonateľné rozpory, ktoré sprevádzali rok staré bezdetné manželstvo. Heardová pod prísahou vypovedala, že Depp do nej počas hádky minulú sobotu hodil jej vlastný mobilný telefón, ktorý ju zasiahol do líca a oka. Ako dôkaz priložila fotografiu modrín na svojej tvári. Herečka následne požiadala o vydanie ochranného príkazu, ktorý by zamedzil ďalším podobným incidentom medzi manželmi, ktorí žijú od minulej nedele v odlúčení.

Sudca z Los Angeles Carl Moor nariadil Deppovi dodržiavať od manželky ochrannú vzdialenosť a zakázal mu tiež, aby ju kontaktoval. Herec sa momentálne nachádza v Portugalsku, kde koncertuje so svojou kapelou Hollywood Vampires. Heardová už v predchádzajúcich dňoch požiadala súd, aby zaviazal Deppa k plateniu výživného. Herec takúto požiadavku odmietol.

Dvojica sa zoznámila ešte v roku 2009 pri nakrúcaní spoločného filmu The Rum Diary v Portoriku. Svetoznámy herec, hviezda filmu Piráti z Karibiku, sa v roku 2012 rozišiel s dovtedajšou partnerkou, francúzskou modelkou a neskôr speváčkou Vanessou Paradis, s ktorou tvorili pár 14 rokov. Majú spolu dve deti.

Zdroj: teraz.sk

Photo: TASR

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.