Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Najkrajšia Slovenka má aj najpríjemnejší hlas!

Slovensko pozná odvčera novú miss. Rádio Jemné zase Miss Príjemný hlas.

Kristína Činčurová, 18-ročná študentka gymnázia v Lučenci, sa stala Miss Slovensko 2016 a čoskoro pocestuje na Miss World. Jej úspech bol doplnený o tri ďalšie ocenenia – Miss Gosh 2016, Miss Press a Miss Príjemný hlas.

"Najskôr som tomu fakt neverila, keď som dostala korunku na hlavu. Vravím si, že sa to naozaj deje a bola som najšťastnejší človek. Určite to veľmi zmení môj život, ale som na to pripravená, zmaturujem a budem sa venovať naplno svojim povinnostiam," nechala sa bezprostredne po vyhlásení výsledkov počuť čerstvá Miss Slovensko.

Mladučká Kristína Činčurová disponuje nielen prirodzenou krásou, ale aj ďalšou prednosťou, ktorú ocenili poslucháči Rádia Jemné. Vďaka ich hlasovaniu získala úradujúca miss aj titul Miss Príjemný hlas. Sympatická rodáčka z Lučenca si už preto čoskoro vyskúša moderovanie v rádiu.

Finalistky Miss Slovensko 2016 na návšteve v Rádiu Jemné

21. ročník prestížnej súťaže krásy pozná aj prvú vicemiss, ktorou sa stala 21-ročná Michaela Meňkyová z Nitry. Druhou vicemiss sa stala 23-ročná Lenka Tekeljaková zo Žiliny.

Víťazky Miss Slovensko 2016

Na tohtoročnej súťaži participovalo spolu až 11 popredných slovenských dizajnérov. Počas finálového večera vystúpilo na pódiu viacero umelcov, medzi nimi Celeste Buckingham, Matěj Vávra či tanečná skupina The Pastels. Zuzana Smatanová zaspievala v televíznej premiére novú skladbu s názvom Horou: "Bolo to veľkolepé. Dnešný deň je v znamení premiéry tejto piesne – ráno premiéra rádiová, teraz televízna. Pre mňa to bol krásny deň,“ uviedla speváčka.

Zdroj: teraz.sk; Youtube; archív Rádio Jemné

Photo: TASR; miss.joj.sk; Rádio Jemné

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.