Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Beáta Dubasová zverejnila klip k pesničke Skúšaná. Páči sa vám?

Video pre ňu vytvoril jej dlhoročný fanúšik.

Beáta Dubasová (53) zverejnila video k pesničke Skúšaná. Klip k pesničke, ktorú nahrala ešte v závere roka 2010, pre ňu vyrobil jej dlhoročný verný fanúšik Roman Klištinec.

"Je to príbeh o žene, ktorá prechádza ťažkým životným osudom a čaká na každú noc. Tá jej v podobe krásnych snov pomáha znášať jej ťažký osud, lebo jej život je smutný, bez lásky a porozumenia a ona ho nedokáže zmeniť. Vrátila som sa k tejto pesničke aj formou tohto klipu, lebo si myslím, že je stále aktuálna," objasnila speváčka.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Beáta Dubasová absolvovala 9. apríla s tzv. 3D skupinkou – Drapák, Dubasová, Desmod – koncert v londýnskej Camden Town Hall na veľkej Česko-slovenskej megapárty. "V Londýne som sa stretla aj s mojím verným fanúšikom Romanom Klištincom, ktorý tam dlhodobo žije a prišiel aj na koncert. Po pár dňoch mi poslal tento milý foto-videoklip – ako darček pre všetkých našich fanúšikov a aby sa na túto vydarenú pesničku nezabudlo,"povedala.

Beáta Dubasová absolvovala ešte v roku 1982 spevácku súťaž Košický zlatý poklad, kde obsadila druhé miesto a získala cenu divákov. Prvý veľký hit, ktorým sa preslávila, bola skladba Účesy z roku 1985. Pod mnohé jej úspešné piesne sa podpísal aj hudobník Vašo Patejdl.

Zdroj: teraz.sk; YouTube

Photo: pixabay.com

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.