Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Už sa to blíži. Pavol Habera sa vracia na koncertné pódium!

Hudobník sa už 1. mája predstaví v Prievidzi.

Slovenská hudobná legenda Pavol Habera sa už čoskoro aj s kapelou Team predstaví na vystúpeniach v rámci koncertného turné Habera & Team "33" Tour 2016.

Z dôvodu, že je koncertov speváka ako šafranu, dáva si na nich mimoriadne záležať. Na májovom turné vystúpi na špeciálnej scéne a s hudobným hosťom.

Miláčik žien a najznámejší porotcovský kat zo speváckych súťaží odštartuje svoje turné už prvý májový deň v Prievidzi a celkovo sa predstaví v piatich slovenských mestách, pričom v Bratislave pre veľký záujem musel pridať ešte jeden koncert.

Fanúšikovia sa majú opäť na čo tešiť a Habera s kapelou Team sa na svoje koncerty stopercentne pripravili. "Celá scéna, technika a vybavenie sú špeciálne. Spĺňajú akékoľvek svetové parametre. Nebudú chýbať obrovské obrazovky a výborné svetlá sú pre našu skupinu už niekoľko rokov úplnou samozrejmosťou," prezradil Habera, ktorý si na koncerty prichystal aj prekvapenie v podobe hudobného hosťa. Tým bude talentovaný spevák Peter Aristone so svojou skupinou. V minulosti už spolupracoval aj s členkou Spice Girls Mel C.

V rámci turné odznejú pesničky, ktoré budú akýmsi prierezom tvorby Paľa Haberu a skupiny Team. "Keďže tie naše kariéry sú vlastne dve, tak ako vždy máme problém vybrať pesničky, ktoré budeme hrať. Ale mám taký pocit, že to, čo naši fanúšikovia čakajú, to aj dostanú. Bude to zase super koncert, kde najpodstatnejšiu úlohu hrajú práve naše pesničky," dodal hudobník.

Slovenskú časť turné sa začína koncertom 1. mája v Prievidzi, ďalšími mestami budú Košice (4.5.), Poprad (6.5.), 11. a 12. mája Bratislava a 16. mája Martin.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj: teraz.sk; YouTube

Photo: TASR

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.