Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Tešíme sa aj smútime: Skupina Roxette vydáva album a má nový singel, ale…

Novinka Good Karma vychádza po 30-tich rokoch. Aktuálny singel má názov „It Just Happens“.

Skupina Roxette pripravila nový album, ktorý dostal názov Good Karma a fanúšikovia si ho budú môcť kúpiť už 3. júna!

Slávne švédske duo zverejnilo aj pilotný singel z albumu, pieseň It Just Happens.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Novinka Good Karma vychádza po 30-tich rokoch, odkedy Roxette zahájili svoju úspešnú kariéru. A bude to už 27 rokov, čo sa na vrchol americkej hitparády dostal ich singel The Look, ktorý definitívne zmenil ich hudobnú kariéru. Vrchol americkej hitparády pokorili ešte trikrát – so singlami Listen To Your Heart, It Must Have Been Love a Joyride.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Album Good Karma bude desiatym štúdiovým albumom švédskej dvojice. Epickú baladu It Just Happens napísali Marie Fredriksson a Per Gessle ako jednu z prvých piesní a podľa vlastných slov od samého začiatku cítili, že je to kľúčová skladba a prvý singel.

V slovách skladby si každý nájde to svoje, pre kapelu Roxette slová It Just Happens (Skrátka sa to deje) znamenajú roky fungovania na scéne s úspechmi aj ťažkými chvíľami.

Očakávaný koncert v Bratislave zrušený!

30. júna 2016 sa mala skupina Roxette predstaviť aj slovenským fanúšikom. Všetko je však inak a speváčka Marie Fredriksson sa z dlhodobo zlých zdravotných dôvodov rozhodla ukončiť svoju profesionálnu kariéru: "Moje koncertné dni sú navždy preč," uviedla. Ťažké osobné speváčkino rozhodnutie napokon zasiahne aj činnosť kapely ako takej, ktorá napriek vydaniu nového albumu svoju aktívnu činnosť končí. Marie sa so svojimi priaznivcami rozlúčila pozitívnym odkazom o tom, že prežila úžasných 30 rokov a necíti nič, len radosť a šťastie. Jej kolega a priateľ, Per Gessle, zase fanúšikom odkazuje: "Kto by si bol pomyslel, že taká malá kapela z ešte menšieho mesta zo západného pobrežia Švédska bude stále na scéne, aj po 30-tich rokoch. Vo svete sme spôsobili hotové šialenstvo, ktoré sme si nepredstavovali ani v najdivokejších snoch."

Zdroj: teraz.sk; hudba.sk

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.