Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Lenka Filipová má dôvod na radosť: Na koncertoch si všímam, že pribúdajú nové generácie, ktoré poznajú moje texty

Vypočuj si rozhovory so skvelými speváčkami. Počúvaj, čo na seba prezradila Lenka Filipová, Beáta Dubasová a Dara Rolins!

Tento týždeň sme ti hrali 600 najväčších československých hitov. V hitparáde sa objavili piesne aj od známych speváčok. Nemohli chýbať známe mená ako Lenka Filipová, Beáta Dubasová a nezabudli sme ani na Daru Rolins.

Pri príležitosti veľkej československej hitparády sme sa spojili s niekoľkými veľkými speváckymi hviezdami a práve Viki lancošová a Karol Navrkal volali s úžasnou Lenkou Filipovou.

Lenka v rozhovore prezradila, že keď sa prihlásila do Bratislavskej lýry s piesňou Věnování, nečakala, že uspeje, pretože v tej dobe so spevom ešte len začínala.

Skvelá speváčka aj v súčasnosti koncertu a nevyhýba sa ani Slovensku, práve naopak. „Keď u vás koncertujem, všímam si, že pribúdajú nové generácie, ktoré poznajú moje texty,“ teší sa. Komu spieva pieseň Věnování teraz, ako ovplyvnila mladé Slovenky a čím e inšpirovaná legendárna zaľúbená pieseň Prý se tomu říka láska? Počúvaj skvelý rozhovor!

https://www.youtube.com/watch?v=izo0tB0zORU

https://www.youtube.com/watch?v=LoY7s2yMdaA

Martina Comisso a Lukáš Pinček sa tiež rozprávali so slovenskými speváčkami – volali s Beátou Dubasovou a Darou Rolins!

Vedel si, že námet na pieseň Účesy vznikol priamo u Beátky? „Pesnička vznikla na základe mojich hlasov, pretože som mala 19 rokov a to, čo som riešila aj ja, boli, samozrejme, účesy.“ Ako si spätne spomína na svoj vtedajší účes? Počúvaj, zasmeješ sa!

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Ranná dvojica volala aj s Darou Rolins, pretože jej pieseň Ak náhodou sa taktiež dostala medzi 600 najväčších československých hitov! V rannej mladosti si zmenila meno Darinka na Darina, čo ju k tomu viedlo?

„Je to radosť, keď sa pozriem do publika a vidím, že moje pesničky si nespievajú len mamy, ale aj babičky, ale aj mladé baby, hovorí. Speváčka v rozhovore tiež prezradila, že je veľmi rada, že jej piesne len tak nevymreli, pretože ako ona sama hovorí, to si musia umelci zaslúžiť. Vypočuj si rozhovor!

https://www.youtube.com/watch?v=Wxr3_Zd-E0s

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.