Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Už ste o tom počuli? Bryan Adams sa vracia na Slovensko!

Začiatkom októbra sa chystá vystúpiť v metropole východu.

Kanadský hudobník Bryan Adams má na jeseň namierené do Košíc!

8. októbra vystúpi v Steel Aréne. Potešujúcu informáciu oznámil prostredníctvom sociálnej siete Facebook. Lístky by mali byť v predaji už od piatka 8. apríla.

Košice však nebudú jedinou koncertnou zastávkou populárneho muzikanta. 56-ročný Bryan Adams zverejnil aj ďalšie termíny: v Prahe a Budapešti. V hlavnom meste Českej republiky zahrá už 5. októbra a v maďarskej metropole o 4 dni neskôr, 9. októbra. V rámci Get Up Tour sa však oveľa skôr, už 31. mája, predvedie vo Viedni.

Do Košíc sa hudobník síce vracia po dlhých 10-tich rokoch, na Slovensku však naposledy koncertoval v roku 2012, v Bratislave.

Playlist jesenného koncertu obsahuje okrem známych hitov aj novinky z jeho minuloročného, v poradí trinásteho albumu s názvom Get Up.

Bryan Adams debutoval v roku 1980 eponymným albumom. V roku 1992 získal Grammy za skladbu (Everything I Do) I Do It For You, ktorá bola súčasťou soundtracku filmu Robin Hood – Kráľ zbojníkov (1991). Má na konte množstvo hitov: Heaven, Summer Of ’69, Please Forgive Me, All For Love, Have You Ever Really Loved A Woman, Cloud Number Nine, Here I Am a i.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Trikrát získal nomináciu na Oscara a päťkrát na Zlatý glóbus, no ani jednu sa mu nepodarilo premeniť. Od marca 2011 má hviezdu na hollywoodskom Chodníku slávy, pri ktorej slávnostnom odhaľovaní ho sprevádzala hokejová legenda Wayne Gretzky.

Zdroj: hudba.sk; YouTube

Photo: bryanadams.com

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.