Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Najväčšie hviezdy rómskej hudobnej scény pomáhajú Deťom s rakovinou. Pomôcť môžeš aj ty

Pozri si skvelý benefičný koncert rómskych umelcov

Z malých vecí sa rodia tie veľké. Aj malá suma vie pomôcť tým, ktorí to najviac potrebujú. Koncert Rómovia hrajú Deťom s rakovinou je priamym pokračovaním akcie spred desiatich rokov s názvom Rómovia hrajú deťom. Finančne pomôcť môžeš aj ty. Cez link vygenerovaný neziskovou organizáciou Deťom s rakovinou: bit.ly/3JRelJI. Zbierka symbolicky začína na Deň Rómov a ukončia ju na Deň detí.

​Pozri si ukážku koncertu – celý ho budeš môcť vidieť na YouTube už v dnes od 18:00 hod. Vystúpia Rigovci, Jadranka Bangová and band, Dáša Negatív, City Boys Kamil, Kuky Band, Gypsy Boy Ulak a Mamuko Berci.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Organizátor podujatia – občianske združenie Fandíme Slovensku – verejne vyhlasuje a dáva morálny záväzok, že všetky darované finančné príspevky, budú použité neziskovou organizáciou Deťom s rakovinou na nákup infúznych a injekčných púmp pre deti na Klinike detskej hematológie a onkológie NÚDCH podľa množstva vyzbieranej finančnej podpory.

Akcia nie je dotovaná žiadnymi fondami či dotáciami. Podujatie je akciou otvorených sŕdc, ktoré aj z mála dokážu pomôcť deťom. Koncert nie je o farbe ani o predsudkoch, ale o spolupatričnosti a spoločenskej zodpovednosti.

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.