Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Rádio Melody odštartovalo svoje vysielanie v nových priestoroch! Do štúdia prišiel aj Peter Nagy, ktorý zaspieval svoje najväčšie hity

Pozri sa, aký bol prvý vysielací deň rádia Melody! Niesol sa v príjemnej atmosfére.

Rádio Jemné sa zmenilo na rádio Melody, ktoré ti bude hrať tú najlepšiu hudbu – hity tvojho života! Aj napriek tomu, že sa zmenilo štúdio a samotný názov, skvelá partička v zložení Lukáš Pinček, Martina Comisso, Viktória Lancošová a Adriana Špronglová zostáva.

Melody si zachová to najdôležitejšie, čo poslucháči oceňovali na rádiu Jemné, teda najviac hudby bez prerušovania, príjemnú atmosféru a obľúbených moderátorov. So zmenou názvu prinesie rádio pestrejšiu ponuku piesní zo 70-tych až 90-tych rokov a viac slovenskej a českej hudby.

„Kľúčovým sloganom rádia Melody bude ‚hity vášho života‘ , a to nielen v komunikácii, ale hlavne v jeho playliste. Zmenou názvu a úpravou playlistu chceme ešte lepšie uspokojiť požiadavky súčasných poslucháčov a zároveň osloviť aj nových,“ dodáva programový riaditeľ Bauer Media Audio Slovakia Rasťo Bečaver.

Nová etapa rádia začala už klasicky v príjemnej atmosfére. Vypočuj si, s akými slovami začalo rádio Melody dnešné vysielanie!

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Prvým hosťom, ktorý zavítal do rádia Melody, bol skvelý Peter Nagy, ktorý predviedol živé vystúpenie a spoločne s ním si zaspievala aj Martina Comisso a Lukáš Pinček! Pozri si video a zisti, ako to dnes ráno vyzeralo v štúdiu!

https://www.youtube.com/hqyUA6K8jdE

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.