Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Toto je prvý apríl ako sa patrí! Vypočuj si, koho a ako nachytali Martina Comisso a Lukáš Pinček

Chystáš sa niekoho nachytať aj ty? Martina chcela ísť na masáž, Lukáš sa naopak zaujímal o pštrosy. Počúvaj, čo spravili!

Rádio Jemné miluje žartíky! Presvedčiť si sa o tom mohol aj počas ranného vysielania, keď sa Martina Comisso a Lukáš Pinček rozhodli, že si vystrelia z dvoch náhodne vybraných ľudí!

Ako prvý padol za „obeť“ masér Milan, ktorému volala Martina. Tá od neho chcela masáž a ako správna zákazníčka chcela vedieť, čo všetko ju bude čakať, či sa má báť a či jej náhodou Milan nepichne ihličku pod rebrá, keď na tom mieste pociťuje bolesť. Celý telefonát, v ktorom vyzvedala, či sa musí pri masáži aj vyzliecť, si môžeš vypočuť už teraz!

Lukáš naopak chcel navštíviť pštrosiu farmu. Zaujímalo ho, či sa môže povoziť na pštrosoch, ako sa vyfukujú pštrosie vajcia na Veľkú Noc, aké farby sa používajú na kraslice, ale aj to, či tieto zvieratá sprchujú a češú. Ako sa majiteľ farmy vysporiadal s Lukášovými zvedavými otázkami? Lepšie, ako by si si myslel, veď presvedč sa o tom sám!

​Ako by si to zvládol ty, keby ti niekto zavolal a kládol ti takéto alebo podobné otázky? Zrušil by si hovor alebo by si pokojne odpovedal?

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.