Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Aké máte vlasy? Taká (vraj) ste!

Vlasy o nás vraj prezrádzajú viac, ako sme si mysleli. Nielen farba, ale aj dĺžka a zvolený účes. Tvrdí to Jean Haner, odborníčka na čítanie z tváre, ktorá sa opiera o 3000 rokov staré učenie založené na tradičnej čínskej medicíne.

Ste blondína, brunetka či ryšavka? Máte krátke či dlhé vlasy? Pozrite sa, čo o vás prezrádzajú:
1. Ak ste ryšavka, mali by ste vynikať skvelým zmyslom pre humor a byť vtipná. 2. Majiteľky sexi kučier sú vraj srdečné osobnosti, milujú naplno a dokážu pracovať rýchlejšie ako ostatní.
3. Máte vlnité, hrubé a leské vlasy? Potom ste vraj inovatívna a kreatívna, plná skvelých nápadov.
4. Husté rovné vlasy majú ženy, ktoré charakterizuje výnimočne pevná vôľa, neboja sa vysloviť svoj názor nahlas a vždy si stoja za svojím.
5. Upravujete si vlasy do pravidelných, dokonalých vĺn? Potom vraj túžite po zábave a vzrušujúcich zážitkoch.
6. Naopak, ak máte kučeravé vlasy, ktoré si pravidelne žehlíte, váš život je vraj chaotický a potrebujete v ňom nájsť pevný bod – upokojiť sa a spomaliť.

7. Ak máte polodlhé vlasy a takmer si ich nestylujete, vynikáte vraj inteligenciou a veľa o živote premýšľate.
8. Neviete si sama seba predstaviť bez dlhých rozpustených vlasov? V živote sa vraj riadite pocitmi, ste romantickí a kreatívni.
9. Ak máte super krátky strih, ktorý si nevyžaduje úpravu, znamená to vraj, že si život nekomplikujete, zbytočne veci neanalyzujete a neupravujete ich – ako svoj účes.
10. Nevyjdete z domu bez toho, aby ste mali vlasy vždy upravené tip-top? Vraj ste občas prehnane sebakritická, úzkostlivá a záleží vám na detailoch.
11. Ak sa o vlasy takmer nestaráte a vaším najčastejším účesom je chvost, znamená to vraj, že svoje potreby kladiete vždy až na posledné miesto.
12. Rada experimentujete? Ste vraj zábavnejší a otvorenejší ako tí, ktorí stavia radšej na klasiku. V živote sa nebojíte zmien, práve naopak ich dokonca vyhľadávate!
13. Uprednostňujete precízny postupný strih? Zrejme ste perfekcionisti – a platí to vo všetkom.
14. Ak najradšej nosíte precízne uhladený chvost, v živote sa vraj orientujete na výsledky a úspech.

Tak čo hovoríte? Má Jean Haner pravdu?

Zdroj: casprezeny.azet.sk

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.