Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

2 min s … : Skupina No Name prežíva obdobie plné lásky!

Je to už 20 rokov, čo sa členovia kapely rozhodli, že budú profesionálni muzikanti.

„Milujem život a kontakt s ľuďmi. Snažím sa zmysluplne napĺňať každú chvíľku, ktorú žijem, pretože čas je jediná veličina, o ktorej človek rozhoduje, ako a s kým ju prežije.“ (Igor Timko)

Skupina No Name patrí na Slovensku medzi hudobné stálice. Na scéne sa objavuje od augusta 1996, keď sa sformovala v metropole východu – v Košiciach. Možnosť nahrať debutový album, ktorý bol nazvaný No Name, jej prinieslo víťazstvo v súťaži Košický zlatý poklad. Úspech kapely odštartovala vydarená cover verzia hitu Kristínka iba spí od pôvodného interpreta Petra Nagya.

S odstupom času prerazila značka „No Name“ aj v susedných krajinách, v Česku a v Poľsku, kde sa členovia formácie tešia veľkej popularite. Neustále podporovaní silnou a stabilnou základňou fanúšikov, vydali členovia skupiny na jeseň 2015 nový album – S láskou. Po 4-ročnej „odmlke“ ho hodnotia ako jeden z najvydarenejších.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Čo všetko sa za ostatných 20 rokov v No Name zmenilo? A prečo sa kapela o pár dní chystá do Vysokých Tatier? To sú niektoré z otázok, na ktoré nám odpovedal spevák Igor Timko.

Vypočujte si 2 minúty s osobnosťou, ktorú máte radi:

Zdroj: Archív Rádio Jemné; hudba.sk; YouTube

Photo: FCB/NONAME

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.