Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Zaľúbeného Slováka stojí Valentín od 20 do 50€!

Valentín je na Slovensku stále populárnejší.

Slováci sú stále odvážnejší a na Valentína nakupujú pre svoje polovičky viac erotických darčekov a šteklivých zážitkov ako kedysi. Hitom sú aj klasické srdiečka, luxusné večere alebo valentínske pobyty pre dvojice. Vyplýva to z prieskumu najväčšieho zľavového portálu Zľavomat.sk.

Ľudia minú na valentínske prekvapenia pre svoju polovičku od 20 do 50 eur. Pri zážitkoch a romantických pobytoch je to v priemere od 100,- eur a viac.

Valentín je jedno z mála tých období, keď výrazne narastá záujem mužov o nakupovanie darčekov, čím sa vo výdavkoch vyrovnávajú svojím partnerkám.

„Valentín je v našich zemepisných šírkach veľmi špecifický sviatok. Jedna polovica ľudí ho obľubuje a s radosťou oslavuje a tá druhá je voči nemu tak trocha kritická. Ale dá sa povedať, že Valentín je na Slovensku čoraz populárnejší. Svedčia o tom rastúce nákupy nielen mladšej generácie, ale častejšie ho oslavujú aj staršie vekové kategórie. To sa odráža aj v náraste tržieb, nevyrovná sa však zatiaľ tržbami tradičným slovenským sviatkom, ako sú Vianoce či letnému obdobiu dovoleniek. Celkovo je trend nakupovania valentínskych prekvapení skôr intuitívny a na poslednú chvíľu,“ uviedol Štefan Miho, marketingový manažér portálu.

TOP 5 VALENTÍNSKYCH DARČEKOV:

  1. Darčeky s vlastnou fotografiou alebo so srdiečkami
  2. Romantické večere
  3. Wellness procedúry a pobyty
  4. Valentínske pobyty
  5. Erotické darčeky a zážitky

Slováci pred Valentínom nakupujú najmä drobné darčeky so srdiečkami, ktoré prípadne ozdobia vlastnou fotografiou. Nemenej žiadané sú taktiež romantické viacchodové večere, wellness procedúry a valentínske pobyty.

Tohtoročnou jednotkou v erotických darčekoch sú šteklivé a erotické masáže.

TOP EROTICKÉ VALENTÍNSKE DARČEKY:

  1. jednorazová spodná bielizeň
  2. erotické masáže
  3. balíčky pánskej ochrany a gély

Zdroj: teraz.sk

Photo: pixabay.com

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.