Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Obnovte vo vašom vzťahu romantiku. Je Národný týždeň manželstva!

Ide o iniciatívu, ktorá chce oceniť manželov a povzbudiť ich do spoločného života.

Na Slovensku sa v pondelok začal Národný týždeň manželstva!

Mottom v poradí šiesteho ročníka je Recept na dobré manželstvo. Aj tento rok bude oslavou vernosti, lásky a vzájomnej pozornosti, ktoré sú základnými piliermi každého dobrého manželstva.

Tvárami tohtoročného Národného týždňa manželstva sú manželia Lukáš a Michaela Králikovci, ktorí spoločne podnikajú v oblasti gastronómie.

Počas Národného týždňa manželstva (8.2-14.2.) sa uskutočnia na Slovensku rôzne podujatia. Organizátori pripravili tanečné večery, semináre o manželstve, večery pri sviečkach aj športové popoludnia.

Národný týždeň manželstva, to je každoročná iniciatíva, ktorá chce oceniť manželov a povzbudiť ich do spoločného života.Nie je však o dokonalýchmanželstvách, ani o dokonalých manželoch, ale o príležitosti pre všetkých, ktorí sa pre manželstvo rozhodli, aby sa na chvíľu zastavili a pripomenuli si dôvody, ktoré ich viedli k tomu, že sa rozhodli pre spoločný život. Je to jednoducho príležitosť, obnoviť romantiku vo svojom živote alebo urobiť niečo milé jeden pre druhého.

Týždeň manželstva po prvý raz zorganizovali vo valentínskom týždni pred 18-timi rokmi v Anglicku. Otcom myšlienky bol Richard Kane a jeho manželka Maria. Táto pozitívna kampaň si veľmi rýchlo získala priaznivcov v mnohých ďalších krajinách a dnes ju už organizujú vo viac ako 20 štátoch na štyroch kontinentoch.

Zdroj: teraz.sk

Photo: pixabay.com

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.