Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Máte chuť na emócie? Vypočujte si novinku So Long od mladej a talentovanej Eriky Rein

Speváčka Erika Rein, známa najmä vďaka skladbe Losing My Ground, ktorá znie v éteri slovenských rádií, zverejnila pieseň So Long, ktorú obohatil aj videoklip s výraznou intimitou a štýlom.

Mladá interpretka hľadá inšpiráciu pre svoju tvorbu v téme lásky a vzťahov. Skladba So Long nie je výnimkou a opisuje neľahké vnútorné rozpoloženie človeka, ktorý stojí na križovatke rozhodnutia, či bojovať o nenaplnenú lásku. Autorom hudby je Adrián Líška.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Videoklip, ktorý vznikol v dielni Illuminate Production pod réžiou Martina Mika, veľmi dobre zachytáva dve rôzne nálady. Na jednej strane nostalgickú, ktorá sa odohráva v krásnom ateliéri Vintage Bea, na druhej strane skladba v sebe nesie groove náboj, ktorý skvelou choreografiou v klipe podporil Silvester Chorvát. Tanečne sa podielali na diele Ján Minárik, Martin Miškolci a Marek Kalma.

„S producentom Adriánom Líškom máme veľa nových skladieb, ku ktorým pripravujeme každý mesiac vizuál v spolupráci s Illuminate Production. Radi by sme divákovi ponúkali pravidelne niečo nové, s inou náladou. Budú to skladby prevažne v anglickom jazyku, ale stále viac sa snažím písať po slovensky, takže sa tam určite objaví aj slovenská tvorba,“ prezradila speváčka.

Erika Rein je na slovenskej hudobnej scéne síce len krátko, no kvalita jej tvorby nesie znaky profesionality a spolu s jej nezameniteľným hlasom tvoria kombináciu, ktorá scénu obohatí o kvalitnú hudobnú tvorbu mladej generácie.

Zdroj: PR SPRÁVA; YouTube

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.