Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

BEKIM ukazuje, že má veľké ♥! V ťažkých časoch sa rozhodol pomáhať naozaj originálnym spôsobom

Ľudia bez domova patria k jednej z najohrozenejších skupín obyvateľstva, postihnutej pandémiou Covid-19. Svoje o tom vedia aj v neziskovej organizácii DEPAUL, ktorá denne pomáha a poskytuje zdravotnú starostlivosť stovkám tých, ktorí domov nemajú.

Súčasná situácia je pre nich o to náročnejšia, že medzi ľuďmi bez domova vznikajú veľké ohniská nákazy. Pomocnú ruku sa rozhodol podať aj náš kolega z Poobedného Reštartu, večne usmiaty BEKIM! A poňal to naozaj netradične. Spolu s fundraisingovou platformou Funder vyrobili limitovanú edíciu mikín Čil Plís. Výťažkom z predaja chcú podporiť práve spomínanú neziskovú organizáciu.

„Ľudia by mali myslieť na seba, no nemali by zabúdať aj na ostatných,“ tvrdí Bekim, ktorý sa každoročne podieľa na množstve charitatívnych projektov. Nápad podporiť spomínanú organizáciu pritom prišiel celkom spontánne.Jedného dňa som sa dopočul z médií o ťažkej situácii v útulniach a vravím si, že všetci nadávame na to, že musíme ostať doma kvôli pandémii. Nikto však nemyslí na ľudí, ktorí domov nemajú. Tak som sa rozhodol s tým niečo spraviť,“ vysvetlil.

Mikiny budú v predaji od 3. do 17. marca 2021 na stránke www.funder.help. Zakúpené produkty budú vyrobené až po skončení kampane, aby v rámci filozofie slow fashion nevznikal zbytočný odpad (predvýrobou textilu). Samozrejmosťou je GOTS certifikát, ktorý je zárukou ekologickej a trvalo udržateľnej výroby.

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.