Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Našiel si mladšiu, teraz môže trpko ľutovať!

Opustená manželka vyhrala počas rozvodového konania v lotérii!

Nešťastie v láske, šťastie v hre!

Zdá sa, že sa zľudovené tvrdenie naozaj zakladá na pravde. Svoje o tom vie istá obyvateľka vily v Amsterdame, ktorú jej manžel síce opustil pre „mladší model“, avšak teraz svoje rozhodnutie s veľkou pravdepodobnosťou trpko ľutuje.

Jeho manželka totiž behom rozvodového procesu rozprávkovo zbohatla a v lotérii vyhrala 2,1 milióna €! Navyše, o výhru sa, podľa rozhodnutia súdu, s exmanželom deliť nemusí.

Dvojica podala žiadosť o rozvod 20. októbra v roku 2014. Dôvodom mala byť nevera mužova nevera s mladšou ženou, ktorá ho očarila natoľko, že sa rozhodol 30-ročné manželstvo nadobro ukončiť aj súdnou cestou. V žiadosti pritom obidvaja súhlasili s tým, že si majetok rozdelia na polovicu.

Medzitým sa však na opustenú ženu usmialo veľké šťastie v podobe peňažnej výhry v lotérii. A hoci sa manžel pred súdom žalobou domáhal, aby mu v rámci rozvodového vyrovnania bola priznaná aj suma z tejto výhry, pričom argumentoval tvrdením, že počas spoločného vzťahu kupovali s manželkou žreby spoločne, súd rozhodol v jeho neprospech. Podľa neho prestala žiť dvojica v spoločnej domácnosti ešte v roku 2010, teda dávno pred januárom 2014, keď manželka vyhrala spomínanú sumu peňazí. Okrem toho, bývalá pani manželka dokázala, že si žreb zaplatila sama – bankovým prevodom! 🙂

Zdroj: novinky.cz

Photo: pixabay.com

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.