Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Od nového roka vstávate dlhšie

Ak ste si si zvykli na vstávanie s Rádiom Jemné, môžete sa od nového roka tešiť z dobrej správy. Budíček s Táňou a Lukášom sa predĺžil o celú hodinu a trvá od 6.h až do 10.h. Užijete si tak viac zábavy, ale aj viac príjemnej hudby v spoločnosti obľúbených moderátorov.

„Pracovný čas sa posúva a mnoho ľudí začalo do práve chodiť neskôr. Zatiaľ čo v minulosti bolo bežné, že ste už o 6.h. zapínali počítač alebo sa obliekali do pracovných odevov, dnes sa vo veľa spoločnostiach brána otvára až o ôsmej alebo deviatej,“ vysvetľuje moderátorka Táňa Šúrová. „My sme sa tomuto trendu prispôsobili a rozhodli sme sa predĺžiť naše ranné vysielanie, aby si nás užili aj tí, ktorí si radi pospia.“
Budíček je totiž založený na každodenných témach a poslucháči sa často do vysielania zapájajú až po 9.h., kedy sa už ranný program skončí, súhlasí s ňou kolega Lukáš Pinček. „Poslucháči nám často písali, že zvyknú Budíček počúvať aj po ceste do práce či v kancelárii. Takto im vlastne predlžujeme vstávanie a dobíjame ich energiou aj pri šoférovaní a písaní pracovných emailov,“
dodáva.
Napriek tomu, že sa moderátori prispôsobujú trendu dlhšieho spánku, sami musia vstávať skoro ráno, aby si všetko pripravili. Lukáš každodenne dochádza do rádia z Trnavy a jeho budíček zvoní už o 4.40 h. Podobne je na tom Táňa, ktorá tiež vstáva pred piatou hodinou.

„Už sme si na tento režim zvykli, ale občas závidíme poslucháčom, ktorí majú ešte o pol deviatej v telefóne rozospatý hlas. Spánok dobiehame aspoň cez víkendy,“ smejú sa.
Budíček s Táňou a Lukášom
si môžete od nového roku vypočuť každý pracovný deň od 6.h. do 10.h. Okrem zábavy prináša program množstvo skvelej súčasnej hudby, užitočné informácie každých 30 minút, Najlepšie počasie s meteorológom Petrom Jurčovičom, zaujímavé príbehy poslucháčov a mimoriadne obľúbenú súťaž Šťastná trojka.

Photo: Studio & Atelier Hrubos

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.