Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Skupina Lucie ohlásila nové koncerty!

… a príde aj na Slovensko.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Úspešná česká skupina Lucie, ktorá sa minulý rok po desiatich rokoch vrátila na koncertné pódiá a na desiatich vypredaných koncertoch ju videlo viac ako 150.000 fanúšikov, potvrdila koncertné plány aj pre nasledujúci rok.

V júni a v júli 2016 sa Lucie predstaví na troch exkluzívnych koncertoch pod šírim nebom. Okrem Čiech a Moravy plánuje vystúpiť aj na jednom halovom koncerte na Slovensku.

Koncerty sa začínajú 16. júna v Plzni, 22. júna sa skupina predstaví v Bratislave (v Incheba Expo Aréne), 14. júna v Brne a 1. júla v Prahe. Vstupenky sú v predaji od 2. decembra.

Sériou československých koncertov oslávi kapela 30. výročie od svojho prvého koncertného vystúpenia. Darčeky sa však budú rozdávať najmä fanúšikom. Hneď prvý, ktorý si páni Koller, Kodym. P.B.Ch. a Dvořák, pripravili má podobu úplne nového videoklipu, ktorý si fanúšikovia nájdu na adrese: https://www.youtube.com/watch?v=NGeoSWXa8ZE

.

Na margo nového vide sa skupina vyjadrila: „Nakrúcať klip po toľkých rokoch bolo pre nás veľmi zaujímavé. Zverili sme sa do rúk skúsených profesionálov, nakrúcanie sme si užívali a s výsledkom sme spokojní. Pevne veríme, že spokojní budú i naši fanúšikovia. Všetkým odporúčame pozrieť si video až do úplného konca. Tešíme sa na skoré stretnutie s vami.“

Skupina Lucie v pôvodnej a najznámejšej zostave David Koller, Róbert Kodym, P.B.Ch a Michal Dvořák práve v týchto dňoch pracuje na prípravách koncertov, počas ktorých opäť vrátia na koncertné pódiá svoje najväčšie hity. Lucie vstúpila na českú hudobnú scénu v roku 1988, viac-menej bola založená o dva roky skôr, kedy odohrala svoj úplne prvý koncert. Prvá sólová platňa bola s rovnakým názvom Lucie z roku 1990, posledným pôvodným albumom je Dobrá kočka, která nemlsá z roku 2002.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Celkovo skupina predala viac ako milión hudobných nosičov. Jej minuloročné turné bolo divácky veľmi úspešné. Všetky koncerty boli vypredané a Lucie sa zároveň stala prvou skupinou v histórii, ktorá trikrát po sebe vypredala pražskú O2 arénu.

Zdroj: teraz.sk; YouTube.com

Photo: hudba.sk

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.