Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Jesenné prekvapenie od Katky Knechtovej: Bezpečné priepasti

Už sme si zvykli, že sa nám speváčka svojimi skladbami dostáva hlboko pod kožu.

"Myslím si, že videoklip výborne vystihuje a podporuje hudobnú zložku albumu a najmä tejto piesne. Nakrúcali sme na rôznych miestach v Bratislave, ale aj v kameňolome v Borinke a v rôznych časových rozostupoch. Museli sme napríklad počkať, kým jeseň získa tú neopakovateľnú podobu a atmosféru, akú má práve posledné dva týždne, aby sa dokrútili niektoré zábery," vysvetlila Katka Knechtová.

Piesňou Bezpečné priepasti populárna speváčka a skladateľka vyjadruje súčasné medziľudské vzťahy, keď sa mnohí snažíme pred prípadným zraneniami chrániť budovaním si "bezpečných priepastí". Skladba je melancholická, čo významne podčiarkuje aj zaujímavý videoklip, v ktorom vystupuje len samotná interpretka.

"Nakrúcalo sa veľmi dobre, naozaj ma to bavilo. V tomto klipe som sa po prvý raz ukázala vo filmových záberoch celkom bez mejkapu. V ostatných záberoch mám make-up z dielne Lucid style. Najkrajšia herečka v klipe je príroda. Hneď po nej ja," dodala speváčka.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Singel je súčasťou nového albumu Prežijú len milenci. Je na trhu pomerne krátko, no už teraz sa dá povedať, že sa fanúšikom páči. "Je to zatiaľ veľmi čerstvé, ale dostávam naozaj veľmi pozitívne reakcie. Ľudia ocenili to, čoho som sa najprv bála a teda, že album je naozaj mimoriadne žánrovo pestrý. Každému sa páči niečo iné… Vyšli už aj veľmi priaznivé recenzie. Aj ja som so svojou pracou spokojná a nechávam teraz album ďalej žiť svojím životom," teší sa Katka Knechtová.

Novým albumom fanúšikov potešila speváčka, skladateľka a textárka Katarína Knechtová po štyroch rokoch. Skladby z neho zahrá a zaspieva aj na jarnom turné. "Okrem piesní z tohto albumu, chystáme aj nové verzie niektorých starších hitov so zaujímavými hudobnými nástrojmi, či zmeneným celkovým konceptom. Veľmi sa teším. Som totiž naozaj zvedavá, ako budú ľudia na moju trochu inú koncertnú podobu reagovať," uzavrela bývalá členka skupiny Peha.

Zdroj: hudba.sk

Photo: hudba.sk

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.