Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Príbeh ťažko skúšaného Maximka dojal aj našu moderátorku!

Moderátorka Rádia Jemné, Adriana Poláková, sa vybrala na návštevu k malému Maximovi, ktorého odmalička trápi zdravie. Narodil sa s poškodeným siedmym chromozómom, k nemu sa pridružila detská mozgová obrna a ďalšie choroby. Napokon prišla tá najhoršia – rakovina.

Leukémia zmenila život nielen Maximovi a jeho mamine Monike, ale aj ocinovi Marekovi, ktorý musel zostať doma, aby pomohol manželke s opaterou. Zoznam liekov pripomína skôr nákupný zoznam – taký je dlhý… Ale Maxim to všetko zvláda výborne a s úsmevom na tvári, s ktorým privítal aj našu Adrianu. Nielen vďaka rodičom, ale aj vďaka bratovi Marekovi, ktorý sa s ním dokáže poriadne vyblázniť.

Náklady na liečbu, nákup liekov, neustále cestovanie, zdravotné pomôcky a rehabilitácie. To je len zlomok toho, čo Maximko potrebuje. A keďže obaja rodičia zostali doma, aby sa mu mohli naplno venovať, zíde sa im každé euro. Preto sme sa rozhodli pomôcť aj my! Pozrite si video:

​Na Vianoce v roku 2020 sa Maximkovi rodičia dozvedia, či ich synček zákernú chorobu definitívne prekonal. My mu veľmi držíme palce a dohodli sme sa, že ho opäť navštívime.

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.