Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Beáta Dubásová má novinku. Volá sa Som!

Pesnička vyjadruje pocity ženy v dlhodobom vzťahu.

Slovenská speváčka Beáta Dubasová zverejnila novú skladbu "Som" spolu s videoklipom

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

„Text napísal Rudo Rusiňák, ktorý mi poslal zopár textov a práve tento ma najviac zaujal. Je o pocite ženy v jej partnerskom vzťahu, kde je po spoločne prežitých rokoch už všetko jasné, známe a usadené. Napriek istote vo vzťahu, žena cíti potrebu vyhnúť sa určitému stereotypu a túži po vzájomnejšom pochopení,“ prezradila 52-ročná rodáčka zo Stropkova.

„Pesničku som si najskôr len tak brnkala na gitare a potom som ju prvýkrát zaspievala pred celou kapelou. S producentom Brunnom Oravcom sme sa rozhodli nahrať ju v jeho štúdiu aj s kapelou Panama. Ako hosťa sme si prizvali gitaristu Jimiho Cimbalu,“ povedala ďalej Dubasová.

„Klip sme nakrúcali v Piešťanoch na rôznych miestach. Mali sme pripravené aj scény z ulice, no pre náhlu zmenu počasia sme ich museli zrušiť. Na nálade nám to však vôbec neubralo, bola skvelá a aj týmto by som sa chcela všetkým, ktorí spolupracovali na tomto mojom videoklipe, poďakovať. Priala by som si, aby sme sa pri počúvaní tejto pesničky stretli na rovnakej pozitívnej vlne a nálade, tak ako my všetci, ktorí sme ju vytvorili,“ uzavrela interpretka.

Beáta Dubasová sa na hudobnej scéne pohybuje od 80. rokov minulého storočia. Medzi jej najznámejšie hity patria skladby ako Účesy, Sme také aké sme, Dievča z reklamy či Vráť mi tie hviezdy. Na konte má nahrávky ako Oriešky lásky (1984), Beáta (1987), Úschovňa pohľadov (1988), Za dverami mojej izby (1990), Modrý album (1994) či Ako chutí ráno (2006).

Zdroj: SITA

Photo: hudba.zoznam.sk

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.