Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Ed Sheeran pomohol priateľom so zásnubami!

Hudobník cestoval 5 hodín, aby zaľúbencom zaspieval ich obľúbenú skladbu.

Kamarát Ed Sheeran

Anglický spevák Ed Sheeran, ktorý v nedeľu nečakane prišiel do Manchestru na šou rádia Key 103, pomohol svojmu priateľovi, Jakeovi Rocheovi zo skupiny Rixton, požiadať o ruku Jesy Nelson z britskej dievčenskej formácie Little Mix.

Toto štvorčlenné zoskupenie vystupovalo na podujatí, keď sa zrazu na pódiu objavil interpret hitov Thinking Out Loud, Sing alebo Don’t a začal spievať obľúbenú skladbu dvojice – Tenerife Sea. Roche si v tej chvíli kľakol a spýtal sa Nelson, či sa stane jeho ženou.

22-ročný Roche sa o dva roky staršiemu Sheeranovi poďakoval za milé gesto prostredníctvom siete Twitter. „V deň, keď mal voľno, cestoval päť hodín, aby nám zaspieval našu obľúbenú skladbu. Navždy budem tvojim dlžníkom. Mám ťa rád, kamarát,“ odkázal Roche kolegovi. „Bolo mi cťou,“ zareagoval na poďakovanie Sheeran, ktorý je v súčasnosti na turné k albumu x (2014).

„Takto pred rokom som ju stretol v manchesterskej aréne. Takže to, že sa s malou pomocou môjho priateľa stalo toto, bolo to pravé. Najlepší deň môjho života,“ napísal Roche k fotografii, ktorú zverejnil prostredníctvom služby Instagram. Na obrázku kľačí pred svojou milovanou, pričom v pozadí vidieť usmiateho Sheerana. „Nemôžem uveriť tomu, čo sa práve teraz stalo! Najúžasnejšia chvíľa môjho života. Všetci, ktorých najviac milujem, tu v tej chvíli boli s nami a mohli sme sa s nimi o to podeliť. Práve teraz som najšťastnejším dievčaťom na svete,“ vyznala sa na Instagrame 24-ročná Nelson.

Edward Christopher „Ed“ Sheeran je rodákom z anglického mesta Hebden Bridge, no v roku 2008 sa presťahoval do Londýna, kde chcel rozbehnúť hudobnú kariéru.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj: SITA

Photo: billboard.sk

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.