Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Študentka sa na školský ples nechala priviezť v sanitke!

Za snahu vyhrať v súťaži o najlepší príchod na školskú slávnosť si vyslúžila kritiku.

Na ples vo veľkom štýle!

Istá Ashvonn Russell z Bahám sa na školský ples nechala priviezť v sanitke! Fotky z udalosti sa po zverejnení na internete začali okamžite šíriť po sociálnych sieťach, pričom v mnohých prípadoch vyvolali negatívne reakcie.

Russell chcela vyhrať v súťaži o najlepší príchod na ples, ktorý organizoval miestny klub a zapojiť sa do nej mohli študenti troch stredných škôl z ostrovov Abaco. Russell sa preto rozhodla prísť vo vozidle záchrannej služby, pričom po príjazde ju pracovníčka služby vyniesla na nosidlách. Zatiaľ čo Ashvonn Russell predstierala, že je v bezvedomí, jej partner ju pobozkal na líce, čo dievča "prebudilo".

Na udalosť reagovali miestne úrady, ktoré odsúdili využitie vozidla záchrannej služby na odvoz študentky na školskú slávnosť. Ako uviedli vo vyhlásení, v súčasnosti vedú vyšetrovanie. Negatívne sa k danej udalosti vyjadrovali aj používatelia sociálnych sietí, pričom najčastejšie pripomínali skutočnosť, že sanitky majú slúžiť ľuďom v ohrození zdravia. Russell sa napokon k incidentu vyjadrila s poľutovaním, že jej snaha o výhru v súťaži narazila na negatívnu kritiku.

"Pre všetkých ľudí môjho veľkého národa a na celom svete, ktorých som urazila, sa ospravedlňujem. Nebolo to mojím zámerom," vyhlásila študentka, ktorá však neprezradila, ako sa jej podarilo zabezpečiť sanitku na odvoz na ples.

Hrdá na svoju kreativitu!

Russell sa tiež vyjadrila, že je hrdá na svoju originalitu a sebaistotu. "Nikdy sa nebudem ospravedlňovať, že som umelecká a kreatívna, pretože to ma definuje. Všetci, čo máte tvorivého ducha ako ja, nenechajte sa zastaviť negativitou," vyjadrila sa. Víťaz spomínanej súťaže zatiaľ nie je známy. Voči zamestnankyni záchrannej služby, ktorá Russell s nezvyčajným príchodom na ples pomáhala, sa už začalo disciplinárne konanie.

Zdroj: SITA

Photo: pixabay.com

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.