Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Arnold Schwarzenegger rozplakal malého chlapca!

Akčný hrdina si vystrelil z návštevníkov múzea Madame Tussauds.

Arnold Schwarezenegger má zmysel pre humor!

Bývalý kalifornský guvernér a populárny herec Arnold Schwarzenegger si v rámci propagovania očakávanej snímky Terminátor: Genisys, v ktorej sa opäť predstaví v titulnej úlohe, vystrelil z návštevníkov a návštevníčok múzea Madame Tussauds v Hollywoode.

67-ročný rodák z Rakúska sa tváril, že je jednou z voskových figurín. Keď sa však s ním chcel niekto odfotografovať, vtedy prehovoril, čím sa mu podarilo poriadne vystrašiť viacero ľudí. "Vyzerá ako živý," uviedla istá žena krátko po tom, ako si všimla, že sa Schwarzenegger, ktorého považovala za figurínu, pohol. "Nechytať," povedal Schwarzenegger chlapcovi, ktorý nechápal, čo sa deje a rozplakal sa. Slzy mu vraj tiekli aj vtedy, keď mu chcel herec podať ruku.

V rámci promokampane k spomínanému filmu Terminátor: Genisys, ktorý uvedú do slovenských kín 9. júla, sa tiež Schwarzenegger prechádzal po hollywoodskych uliciach. Bol prezlečený za T-800, komunikoval s okoloidúcimi a kúpil si napríklad aj slnečné okuliare. Cieľom akcie, ktorú zorganizoval portál Omaze.com, bolo vyzbierať peniaze pre viacero neziskových organizácií. Jednou z nich je napríklad After-School All-Stars, ktorá dozerá na bezpečnosť detí.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj: SITA, YouTube

Photo: fullspike.com

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.