Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Jennifer Aniston vydá vlastnú kuchárku!

„Rachel“ s megaúspešného seriálu Priatelia a bývalá manželka hereckého kolegu Brada Pitta pripravuje kuchársku knihu!

Americká herečka Jennifer Aniston vstúpi do klubu variacich celebrít!

48-ročná rodáčka z Los Angeles prezradila túto informáciu v rozhovore pre portál Yahoo.com.

"Rada by som urobila niečo týkajúce sa životného štýlu, a to pre ľudí, ktorí zápasia s diétami. Som dobrá alchymistka. Viem skombinovať určité veci, ktoré sú veľmi zdravé, ale necítite pritom, že by ste si niečo odopierali," povedala.

Termín vydania knihy však zatiaľ neprezradila. Aniston taktiež uviedla, že popri zdravej strave nezabúda ani na cvičenie.

"Necítim sa zase tak veľmi inak, ako keď som bola dvadsiatnička, po fyzickej stránke sa cítim dokonca lepšie a mám sa tiež oveľa radšej," uzavrela.

Herečka, režisérka a producentka Jennifer Aniston sa preslávila najmä úlohou Rachel Greenovej v seriáli Priatelia (1994 – 2004), za ktorú získala cenu Emmy a Zlatý Glóbus. Okrem toho si zahrala vo filmoch ako Ona, jedine ona (1996), Bruce, Všemohúci (2003), Zbožňujem prachy! (2006), Marley a ja (2008), Nie je z teba až tak paf (2009), Lov na exmanželku (2010), Skús ma rozosmiať (2011), Šéfovia na zabitie (2011), Wanderlust (2012), My sme Millerovci (2013), Šéfovia na zabitie 2 (2014) či Cake (2014).

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj: SITA, YouTube

Photo: deadline.com

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.