Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Ubehaní HEXáci!

Skupina Hex pripravila jarnú novinku s názvom BEH.

Slovenská kapela Hex má nový videoklip ku skladbe, ktorá vznikla pre bratislavský maratón!

O réžiu novinky, v ktorej sa predstavia aj bežiaci a hrajúci členovia skupiny, sa postaral Jozef Koháry.

"V podstate sme všetci bežali na elektrickom bežiacom páse a pritom sme hrali na nástrojoch, spievali. Bolo to celkom náročné, lebo pás bol malý, asi detský, a ťažko sa na ňom udržiavala rovnováha. Boli aj nejaké pády," povedal spevák a gitarista Peter "Ďuďo" Dudák.

"V klipe sa objaví aj bradatý bežec, televízna hlava z klipu Keď sme sami a Ďuďov doteraz utajený rumunský tréner. Keď sa už raz zídeme, tak je väčšinou veselo. Aj keď nakrúcanie klipu je pre nás nutná otrava. Je to vtipný, veselý klip s krásnym obsadením," dodal bubeník Tibor "Tybyke" Szabados.

Členov kapely potešila aj prítomnosť roztlieskavačiek.

"Bolo to naozaj uvoľnené a užili sme si kopec zábavy. My nie sme práve typy, ktoré majú radi kameru, ale tu išlo o malý štáb, a tak sme sa poriadne odviazali. Najviac sme sa nasmiali na Tybykeho outfite. Videoklip je parádny, veľmi sa nám páči, ako ho Jožko Koháry poňal. Je tam vtip, akcia, pekné dievčatá. Čo viac si môžeme želať?" vyjadril sa basgitarista Tomáš "Yxo" Dohňanský.

Na skladbe Beh pracovali najmä gitarista Martin "Fefe" Žúži a Peter "Ďuďo" Dudák.

"Pieseň aj klip je o behu životom a zdolávaní výziev. Pesnička samotná má skoro štyri roky. Keď nás chalani z bratislavského maratónu oslovili, mali predstavu, že pesnička by mohla byť v modernom country štýle. Spomenul som si, že táto staršia vec by sa mohla hodiť. Po návrate z Thajska sme sa s Ďuďom pustili do nahrávania," prezradil Fefe.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj: SITA, YouTube; Photo: www.facebook.com/HEXOFFICIAL

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.