Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Pripravte sa na január 2016. Na Tv obrazovky sa vracia seriál Akty X!

Pripravovaná séria bude mať 6 častí.

Obnovené Akty X!

Americká televízia Fox oznámila, že nová séria obľúbeného mysteriózneho seriálu Akty X (1993 – 2002) sa dostane na televízne obrazovky v nedeľu 24. januára. Na druhú epizódu nebudú musieť diváci dlho čakať, uvedú ju hneď na ďalší deň. Ďalšie časti budú odvysielane vždy v pondelok večer.

Nové časti s Duchovnym aj Andersen(ovou)!

Pripravovaná séria bude pozostávať zo šiestich častí, v ktorých si úlohy agentov FBI Foxa Muldera a Dany Scullyovej zopakujú herci David Duchovny a Gillian Anderson. Tvorcom a výkonným producentom projektu je Chris Carter, ktorý stál aj za pôvodným seriálom.

https://www.youtube.com/4B-04-_iezw

O čo presne v nových častiach pôjde, zatiaľ nie je známe. Tvorcovia však už oznámili, že chcú začať nakrúcať v lete.

Seriál Akty X priniesol na obrazovky príbeh spomínaných agentov, ktorí riešili mysteriózne prípady. Počas vyšetrovania sa dozvedali o rôznych konšpiráciách týkajúcich sa napríklad aj mimozemšťanov. Kým Mulder týmto informáciám verí, jeho kolegyňa je pragmatickejšia.

Seriál sa dočkal deviatich sezón a dvoch filmových pokračovaní s názvom Akty X (1998) a Akty X: Chcem veriť (2008). Aktom X udelili trikrát ocenenie Zlatý glóbus ako najlepšiemu dramatickému seriálu. V roku 1997 toto ocenenie získali aj hlavní hereckí predstavitelia.

Zdroj: SITA; Photo: torontosun.com

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.