Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Polícia: Nenaháňajte medvede, keď ste opití!

Pod vplyvom alkoholu a s tupou sekerou sa vybral na lov medveďov obyvateľ mesta North Adams v štáte Massachusetts.

Výzva, ktorá pri prvom počutí prekvapí!

Polícia z mesta North Adams v štáte Massachusetts vyzvala ľudí, aby v stave opitosti neprenasledovali medvede, ktoré žijú v miestnych lesoch.

Ochrancovia zákona zverejnili upozornenie v pondelok na sociálnej sieti Facebook. Reagovali ním na konanie istého obyvateľa mesta, ktorý sa pod vplyvom alkoholu a so sekerou v ruke vybral loviť medvede. Týmto spôsobom ich chcel vyhnať zo svojho pozemku.

Status pre obyvateľov miestnych z North Adams od mužov zákona:

„Policajné oddelenie mesta North Adams upozorňuje všetkých obyvateľov, aby nenaháňali medvede po lese s tupou sekerou a ešte k tomu opití. Áno, presne to sa stalo túto noc. Chápeme, že v okolí sa vyskytujú medvede. No ak nejakého zbadáte, nechajte ho tak a zavolajte nám. Nepotrebujeme, aby sa ktokoľvek hral na Davyho Crocketta (pozn.: americký ľudový hrdina) a opitý naháňal medvede po lese s tupou sekerou. Je to jednoducho zlý nápad, ktorý sa nemôže skončiť dobre,“ napísali na Facebook príslušníci polície.

Muž, ktorý sa postaral o rozruch, skončil napokon v policajnej cele, z ktorej ho po niekoľkých hodinách pustili na slobodu.

Zdroj: SITA; Photo: pixabay.com

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.