Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Káva, vďaka ktorej budete sexi!

Všetko, čo vaša káva obsahuje, má význam! Vďaka správnym ingredienciám zaujmete opačné pohlavie.

Dokonca aj zlá káva je lepšia ako žiadna káva! (D. Lynch)

Viete si predstaviť jeden deň bez šálky voňavej kávy? A aká je vaša obľúbená? S mliekom alebo bez? S cukrom alebo s medom? V každom prípade, možno netušíte, že existujú ingrediencie, ktoré pitiu tohto obľúbeného nápoja dajú nový, iný význam! 🙂

V hlavnej úlohe maca, kakao, škorica

"Sexi kávu" si pripravovali už naši predkovia, ktorí ňou chceli urobiť zadosť svojmu libidu. Rastlinu maca poznali už Aztékovia. Jej požívaním si zabezpečovali plodnosť a zvyšovali svoju výkonnosť. Dnes sa používa ako afrodiziakum. Účinok prírodného kakaa spočíva v jeho schopnosti rozprúdiť nám krv v žilách, navyše zlepšuje náladu. Dokonca, podľa prieskumov sú tie ženy, ktoré jedia denne čokoládu, atraktívnejšie ako tie, ktoré si ju z rôznych dôvodov nedoprajú. Okrem toho, že škorica nabije telo energiou na celý deň, ostáva po nej zdravá a čistá pleť.

Med a kokosové mlieko do kávy? Vyskúšajte!

Viete, prečo sa zvykne hovoriť o medových týždňoch novomanželov? Konzumácia medu totiž povzbudzuje fyzickú rozkoš. Kokosové mlieko namiesto obyčajného zase zvyšuje sexuálny apetít.

Recept na sexi kávu:

2/3-tiny horúcej kávy nalejte do nádoby, pridajte jednu lyžicu kakaa, dve lyžice kokosového mlieka, jednu lyžičku medu a pol lyžičky škorice. Všetko dobre premiešajte ručným mixérom, káva bude nadýchanejšia. Nápoj prelejte do šálky a na záver posypte lyžičkou maca.

Odporúčanie: Sexi kávu si doprajte aspoň raz týždenne!

Zdroj: ; photo: pixabay.com

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.