Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Dostala prácu a hneď o ňu prišla. Kvôli statusu na Facebooku!

28-ročná Texasanka sa mala zamestnať v detskom centre, na sociálnej sieti sa však vyjadrila, že nemá rada, keď sa okolo nej motá veľa detí!

28-ročná Kaitlyn Walls prišla o prácu ešte skôr, ako do nej nastúpila. Môže za to status, ktorý zverejnila na sociálnej sieti Facebook.

Slobodná mamička sa mala zamestnať v detskom centre. Krátko predtým, než vôbec začala, však na Facebooku uviedla, že nemá rada, keď sa okolo nej motá veľa detí. "Dnes začínam v novom zamestnaní, no nenávidím prácu v detskom centre. Všetko by bolo v pohode, jednoducho len neznášam, keď mám okolo seba toľko detí," vyjadrila sa Texasanka.

Spomínaný status si prečítal aj jej zamestnávateľ, ktorý jej následne oznámil, že do práce nemusí chodiť. "Bola to veľká chyba. Takéto niečo už nikdy nikde nezverejním, bez ohľadu na to, ako mi bude," oľutovala neskôr svoje slová Walls. Ako ďalej uviedla, z novej práce nebola nadšená, veľmi ju však potrebovala.

Rodáčka z mesta The Colony tiež prezradila, že ju zamrzeli reakcie ľudí, ktorí jej adresovali niekoľko nepekných slov. "Všetky tie dievčatá sa do mňa navážali, pretože som po celý ten čas nechcela mať okolo seba veľa detí. Aj som si poplakala. Zabolelo ma to, pretože som tým nikoho nechcela uraziť. Nie je to tak, že by som nemala rada deti. Mám dcérku, ktorú milujem," uzavrela mladá mamička.

Zdroj: SITA

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.