Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Najkrajšia žena na svete? Herečka Sandra Bullock!

Titul najkrajšej ženy sveta udelil americkej herečke magazín People.

Rok 2015 patrí Sandre Bullock

50-ročná rodáčka z Virgínie sa pripojila k umelkyniam ako Lupita Nyong’o, Jennifer Aniston, Cindy Crawford či Beyoncé, ktoré titul najkrajšej ženy získali už v minulosti.

Netreba sa snažiť byť pekný

Bullock zdobí aj obálku špeciálnej edície známeho magazínu, ktorá vyšla v štvrtok 24. apríla. „Skutočná krása je tichá. Podľa mňa sú najkrajší tí, čo sa o to nesnažia,“ vyjadrila sa Bullock.

Herečka Sandra Bullock pochádza z rodiny opernej speváčky z Nemecka a hlasového pedagóga z Alabamy. Hovorí plynule po nemecky, keďže dvanásť rokov žila v meste Fürth. Svoju hereckú kariéru začala v 80. rokoch minulého storočia, no jej meno sa dostalo do povedomia verejnosti až vďaka filmom Nebezpečná rýchlosť (1994), Kým si spal (1995), Magická posadnutosť (1998) či 28 dní (2000).

Na konte má niekoľko úspešných komédií ako Miss špeciálny agent (2000), Láska s výstrahou (2002), Miss špeciálny agent 2: Krásna a nebezpečná (2005) či Návrh (2009). V roku 2010 získala Oscara za hlavnú rolu v športovej dráme Splnený sen (2009). Vlastní však aj Zlatú malinu pre najhoršiu herečku za hlavnú rolu v komédii Slečna zamilovaná (2009).

Zdroj: SITA

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.