Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Na internet chodí stále viac ľudí!

V marci 2015 navštívilo webové stránky viac ako 3,3 milióna slovenských a 800 tisíc zahraničných internetových užívateľov.

Internetová populácia na Slovensku sa rozrastá!

V marci 2015 dosiahla návštevnosť internetu na Slovensku bezmála 3,5 milióna užívateľov. Vyplýva to z výsledkov výskumu AIMmonitor, ktoré zverejnila poradenská spoločnosť Gemius.

Najpočetnejšími skupinami (z demografického hľadiska) sú užívatelia vo veku od 20 do 29 rokov a od 30 do 39 rokov, každá z nich sa na celkovej internetovej populácii podieľala zhruba 24-mi percentami.

V marci 2015 navštívilo webové stránky zapojené do výskumu AIMmonitor viac ako 3,3 milióna slovenských a 800 tisíc zahraničných internetových užívateľov. Medzi najnavštevovanejšie kategórie webov patrili v sledovanom období služby, mapy, cestovné poriadky a domovské stránky portálov (všetky vykazovali návštevnosť nad 2 milióny reálnych užívateľov).

Spravodajstvo na internete stále najvyhľadávanejšie

Celkový počet zobrazení stránok presiahol 1,4 miliardy, pričom najviac zobrazení bolo vykonaných v kategórii spravodajstvo, konkrétne 224 miliónov. Kategória spravodajstvo viedla tiež v počte mobilných užívateľov. Z mobilných telefónov ju navštívilo takmer 1,2 milióna reálnych užívateľov.

Celkový počet slovenských mobilných užívateľov dosiahol v marci tohto roka 1,6 milióna a počet mobilných zobrazení predstavoval 414 miliónov.

Zdroj: SITA

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.